Marczak wciąż skuteczny w III lidze

Piłka nożna 23 kwietnia 2015 Komentarzy

Ostrołęczanin Mariusz Marczak nadal zachowuje skuteczność w rozgrywkach III ligi łódzko-mazowieckiej. Wychowanek Narwi, występujący obecnie w barwach Broni Radom, w dwóch ostatnich meczach strzelił aż trzy bramki dla swojego zespołu.

W sobotę 18 kwietnia Broń Radom zmierzyła się przed własną publicznością z Wartą Sieradz. Niespełna 32-letni pomocnik strzelił w tym meczu dwa gole i zapewnił swojej drużynie wygraną 2:0. Bramki padały w 68. i 75. minucie.

Kilka dni później - 22 kwietnia - trzecioligowcy z Radomia zmierzyli się na wyjeździe z Polonią Warszawa. Mecz przy ul. Konwiktorskiej początkowo układał się lepiej dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie po strzale Konrada Cichowskiego. Losy spotkania odmieniły się w drugiej połowie - najpierw gola na 1:1 strzelił Piotr Nowosielski, a wynik meczu w 70. minucie ustalił wspomniany wcześniej Mariusz Marczak.

Dla ostrołęczanina była to już dwunasta bramka w dwudziestym trzecim występie ligowym w tym sezonie.