"Marynarska Dycha". Pobiegli funkcjonariusze ZK Przytuły Stare

Lekkoatletyka 03 października 2020 0 Komentarzy

W sobotę 26 września 2020 roku funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych wzięli udział w V biegu przełajowym „Marynarska Dycha".

W sobotę 26 września 2020 roku funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych wzięli udział w V biegu przełajowym „Marynarska Dycha".

Uroczyste otwarcie zawodów nastąpiło o godzinie 10.50 na Stadionie Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. Funkcjonariusze w składzie Krzysztof Wiśniewski, Robert Wójtowicz i Marek Putra pokonali w Biegu Głównym 10 km trasę wiodącą przez plażę i las. Byli jedynymi reprezentantami Służby Więziennej.

Krzysztof Wiśniewski pokonał trasę w 44:28 min i był 5 w kategorii SM 40-49. W 45:19 min na metę dotarł Robert Wójtowicz, który uzyskał 15 miejsce wśród funkcjonariuszy służb mundurowych i 8 w SM 40-49. Biegnący za nim Marek Putra zajął 26 miejsce  wśród funkcjonariuszy służb mundurowych i 10 w klasyfikacji SM 30-39. Był to kolejny start funkcjonariuszy tutejszej jednostki w biegu organizowanym przez Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej

- informuje st. szer. Beata Mikulska z ZK Przytuły Stare

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.