zdjecie 2298
zdjecie 2298

Mateusz Mielnik odejdzie z Energi Net Ostrołęka! Poprowadzi klub I ligi

Siatkówka 25 kwietnia 2018 54 Komentarzy

MKS Ślepsk Suwałki ogłosił, że w nowym sezonie trenerem pierwszoligowego zespołu będzie Mateusz Mielnik, obecny trener Energi Net Ostrołęka. Niespełna 32-letni szkoleniowiec prowadzi ostrołęcką drużynę od sezonu 2016/17.

MKS Ślepsk Suwałki ogłosił, że w nowym sezonie trenerem pierwszoligowego zespołu będzie Mateusz Mielnik, obecny trener Energi Net Ostrołęka. Niespełna 32-letni szkoleniowiec prowadzi ostrołęcką drużynę od sezonu 2016/17.

Mielnik przejął biało-czerwonych po doświadczonym trenerze Andrzeju Dudźcu. Mimo całkowitego przemeblowania kadrowego po spadku z I ligi, trener Mielnik zdołał scalić ekipę na tyle, że już w pierwszym sezonie jego pracy powalczyła ona o awans do I ligi, dochodząc aż do turnieju finałowego. W tym sezonie Energa Net również gra na wysokim poziomie - jest o krok od awansu do turnieju półfinałowego II ligi. Mimo tego, trener Mielnik zdecydował się odejść z klubu po zakończeniu sezonu, co potwierdza oficjalna strona pierwszoligowca. Kontrakt ze Ślepskiem ma podpisać jeszcze w tym tygodniu.

- Rozmowy z prezesem Wojciechem Winnikiem w sprawie mojego przejścia do Ślepska trwały długo, ale ustaliliśmy szczegóły kontraktu i lada dzień go popiszemy. Dla mnie jest to kolejny krok do przodu na trenerskiej drodze. Wierzę, że jest to także dobre rozwiązanie dla Ślepska, bowiem zarówno klub, jak i ja mamy duże ambicje i zrobimy wszystko żeby je zrealizować. Mam wizję zespołu, ale na razie nie chcę o tym mówić. Na dziś całą uwagę koncentruję na pracy z Energą Net Ostrołęka, z którym chciałbym awansować do pierwszej ligi. Jesteśmy na dobrej drodze, ale przed nami jeszcze najtrudniejsze mecze. I to jest dziś mój priorytet - mówi Mateusz Mielnik, cytowany przez oficjalną stronę Ślepska (www.slepsksuwalki.pl).

W najbliższą sobotę Energa Net Ostrołęka może przypieczętować awans do turnieju półfinałowego II ligi. Biało-czerwoni prowadzą w rywalizacji do trzech zwycięstw z Centrum Augustów 2-0. Jeżeli wygrają na wyjeździe, znów powalczą o I ligę.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
10:56, 25 kwietnia 2018

Kibic

No i nie wytrzymał. Samemu trudno walczyć. Powodzenia!


...
10:59, 25 kwietnia 2018

Gość

Trudno się dziwić. Zróbmy ten awans do I ligi i widzimy się na siatkarskim szlaku o ile działacze podołają...


...
11:09, 25 kwietnia 2018

Roberto

Wpis w wczoraj...  "gość nie siej fermentu, bo pierdz.ielisz głuppty, wielu było takich jak ty w poprzednim sezonie co siałą gangarene." ----- i co teraz gościu?


...
12:03, 25 kwietnia 2018

Trener

Właściwie dobrze, że Trener tę informację podał już teraz - im szybciej tym lepiej. Zarząd może już szukać trenera na kolejny sezon.


...
12:05, 25 kwietnia 2018

Gość

Też tak myślę. Dobra decyzja trenera, idzie do wyższej ligi


...
12:06, 25 kwietnia 2018

Gość

Trener P.Blomberg chyba jest wolny cały czas


...
12:16, 25 kwietnia 2018

Gość

a dajcie spokój z emerytami, tylko młody trener z nowoczesnym podejściem


...
12:18, 25 kwietnia 2018

kibic

Trener Blumberg hehehe będzie pasował to tej zgrai dziadków leśnych


...
12:56, 25 kwietnia 2018

Gość

Kabaret w tym klubie i to za 350 tys z miasta


...
13:05, 25 kwietnia 2018

Gość

Ciekawe kto zastąpi Mateusza  


...
13:40, 25 kwietnia 2018

Gracze

Trener musi wierzyć w drużynę :p skoro w trakcie sezonu przed najważniejszymi meczami podaje taki komunikat.. że ucieka z tonącego okrętu.. czyli można też domyślać się co się dzieje w klubie skoro trener przed końcem sezonu podpisuje już kontrakt z innym klubem.. wychodzi na to że Dudziec musi wrócić i to wszytko ustawić bo tylko on potrafił tyle lat wytrzymać w tym co się tam działo.


...
13:53, 25 kwietnia 2018

Gość

Już nie pisz glupot, często tak jest ze w trakcie sezonu są podpisywane nowe kontrakty  


...
13:57, 25 kwietnia 2018

iwona

Żenujący jest Trener  który podaje  publicznie info przed   zakończeniem  sezonu. Kontrakt mógł podpisać  a   ujawnić  po zakończeniu  sezonu i wypełnieniu warunków obowiązującego  kontraktu. Zobaczymy  co  zdziała  w Suwałkach............. Tam  jest "lepszy kub  więcej kasy , lepsi zawodnicy " może powalczy o awans Powodzenia ;-)


...
14:03, 25 kwietnia 2018

Kibic Energi

Dzięki Mati za wszystko, Ostrołęka na zawsze Cię zapamięta  


...
14:33, 25 kwietnia 2018

kibic

Trener Mateusz Mielnik odmienił ostrołęcką siatkówkę i wskazał nam kurs jakim mamy podążać. Nie leśnych dziadków tylko atmosfery w zespole, intensywnej pracy i obcowania z kibicami. Dzięki trenerze za wszystko, kibice powinni go godnie pożegnać jeżeli będzie okazja :)  


...
14:48, 25 kwietnia 2018

Gość

Ten klub jest do d....py


...
14:50, 25 kwietnia 2018

Gość

Na pewno pożegnamy po zakończonych turniejach.
No i razem trenerem przechodzi pewnie też nasz statystyk. Pewnie i kilku naszych zawodników tam pójdzie.
Jedno jest pewne z Mielnikiem  w 1 lidze mielibyśmy to co inni rywale by nie mieli czyli drużynę przez duże d (monolit,teamspirt) ,atmosferę ,charakter, intensywną pracę. Myślę że dzięki temu byśmy nieźle namieszali. Z nowy trenerem będzie ciężko bo kto zostanie( kilku pójdzie do Slepska zapewne).
A taka prawda że gdyby nie trener Mielnik to w tym klubie było by nadal 100 lat za murzynami. W zarządzie potrzeba nowych młodych ludzi przede wszystkim.  


...
14:53, 25 kwietnia 2018

Gość

Na nowego trenera przede wszystkim to młoda osoba. Trener Mielnik pokazał jakim kursem powinniśmy podążać. Na trenera może Konrad Cop z Mosu ?


...
15:12, 25 kwietnia 2018

Gość

temu klubowi trzeba MENADŻERA z prawdziwego zdarzenia, który by został prezesem klubu......... obecnie to lata 80


...
15:23, 25 kwietnia 2018

Gość

Temu klubowi trzeba zarządu tak bystrych jak trener Mielnik.


...
16:08, 25 kwietnia 2018

GOŚĆ

Konrad Cop to ma takie oferty że naszego śmiesznego klubiku na to nie stać,o czym ty mówisz, a dla Pani Iwony w woli przypomnienia i wytłumaczenia w I lidze właśnie teraz podpisuję się kontrakty i nie jest to żadna żenada,a info zamieścił klib z Suwałk dla którego wisi czy pani się dowie teraz czy później


...
16:44, 25 kwietnia 2018

Gość

"Rozmowy trwały długo" - trochę to słabe, prowadzić jeden klub, a jednocześnie długi czas negocjować w tajemnicy z drugim


...
16:53, 25 kwietnia 2018

Kibic neutralny

Ja uważam, że jak w tym roku nie uda się awansować to czas zrezygnować z "profesjonalnej" siatkówki i postawić w 100 procentach na ostrołęcką ekipę choćby grać juniorami ale niech prowadzi to ostrołęcki trener i ostrołęckie chłopaki niech grają. Lepiej grać ogony w 2 lidze niż bezsensownie wydawać pieniądze i co roku brak awansu. Tylko w przypadku awansu stawiać na profeskę tylko nie taką jak poprzednio


...
18:15, 25 kwietnia 2018

Do Kibic neutralny

Dobrze prawisz, ale jak się nie uda to może jeszcze nie czas na takie rzeczy. Dałbym ewentualnie jeszcze jeden sezon awans lub nie, a nie z miesiąca na miesiąc podejmować takie decyzję. Takie założenie muszą być wiadome przed sezonem.


...
18:26, 25 kwietnia 2018

Kibic neutralny

A ja bym nie dał. Dość już marnotrawienia pieniędzy, jeżeli II liga to na następny sezon zgłosić młodzież wspartą zawodnikami z Oki, grającym trenerem mógłby być p. Piasta sporo sie pewnie nauczył przy p. Mielniku. I jedziemy, robimy swoje, a ewentualny sukces swojskim składem bedzie smakował lepiej


...
19:03, 25 kwietnia 2018

Kibic

Do kibic neutralny, pokaż mi klub w którym grają tylko zawodnicy z miasta i awansowali?  


...
19:11, 25 kwietnia 2018

Kibic neutralny

Ale czy Ostrołęce jest potrzebny jakiś awans? Bo ja nie widzę potrzeby, 1 liga to kilka razy więcej wydatków a w klubie chyba brakuje rąk do pracy. Po co pakować się w 1 ligę, pograć sezon i spaść z hukiem? Samo odejscie trenera Mielnika daje też solidne podstawy do tego by sądzić że nie wszystko gra, bo jakby grało to żaden coach by nie podpisał umowy z innym klubem w trakcie sezonu. tyle i ażtyle,


...
19:17, 25 kwietnia 2018

Kibic

W pierwszej lidze moj drogi podpisuje się umowy właśnie w tym czasie  


...
19:27, 25 kwietnia 2018

Kibic neutralny

Oczywiście co nie zmienia faktu że zapytaj ludzi związanych z klubem jak jest a moje zdanie jest jasne jeżeli w tym sezonie będzie 1 liga to trzeba szukać dobrych zarzadcow, jeżeli nie będzie to ogarniajmy 2 ligę swoimi i zapomnijmy o 1 lidze


...
19:34, 25 kwietnia 2018

ak

Myślę że  trener Mielnik  zrobił  ruch  do przodu Suwałki mają sponsora-choć  po cichu mówi się  że  Ślepsk będzie się  wycofywał  powoli ,mają za  sobą  miasto, i kilku mniejszych sponsorów  a u na s co  kilku zapaleńców  chcących  odbudować  siatkówkę .  U nas Prawdziwych sponsorów  brak - ostatnim był Pekpol, a miasto  daje  jakieś pieniądze  ale właściwie nic poza tym . Co do  "pociągnięcia" za  sobą  zawodników  do Suwałk to jak się uda  jednemu a  może  dwóm to będzie dobrze  i to pewnie też "na ławkę ". Powodzenia   w  nowym sezonie . A w Ostrołęce  sport nie  istnieje  V ligi w piłkę nożną II ligi w siatkówkę i ręczną III liga siatkówki żeńskiej i  tak można wyliczć ,. Okoliczne  miasta  mają  co najmniej  jedną drużynę   na  ogólnopolskim poziomie    a u nas ZAŚCIANEK


...
19:34, 25 kwietnia 2018

Gość

Moim zdaniem chociaż w siatkowce niech te miasto się pokaże na terenie kraju  


...
19:42, 25 kwietnia 2018

Kibic neutralny

To czas się ruszyć i coś zrobić dla klubu a nie siedzieć i komentować. Nie można liczyć na miasto bo to naprawdę jest chore że idzie tyle kasy na jeden zespół w 2 lidze. Idą wybory pewnie będzie zmiana prezydenta i trzeba sie lizcyć z tym że jak będzie normalny podział to będzie dużo mniej kasy. Jak ktoś już pisał trzeba władze klubu które z nowoczsnym podejściem pozyskaja sponsorów i uniezależnia klub od miasta które powinno wspomagać a nie finansować


...
20:09, 25 kwietnia 2018

?

Widzę, że nie macie zmielonego pojęcia o czym mówicie. Jacy juniorzy, zejdźcie na ziemię. Pozostaje voley bis -powodzenia a jak ktoś zostanie w tym klubie obok weteranów to będę bardzo zdziwiony. Zarząd ma to na co sumiennie pracował nie robiąc nic no może oprócz prezesa .


...
20:13, 25 kwietnia 2018

oh


żadne cudo ten trener


...
21:39, 25 kwietnia 2018

Gość

Zależy w której lidzę będziemy grać to i zależy kto będzie grał. Cud jeżeli ktoś zostanie ? A wiecie że istnieje też  i życie po trenerze Mielniku ? Część zawodników pójdzie z trenerem do Ślepska, część gdzie indziej do 1 ligi, a zostaną gorsze ogniwa.


...
21:45, 25 kwietnia 2018

Gość

Tak w ogóle tylko ten sport jakim jest siatkówka w tym miescie może się pokazać na terenie kraju.
Więc trzeba zrobić awans, a zarząd do roboty bo łżeć tylko na miasto + coś tam z firmy Energa nie wypada. Co z tego że 2 lidze mamy najstabilniejszy budżet jak walczymy o 1 ligę którą jesteśmy w stanie wywalczyć, a może to i z poza sportowych powodów nie udać. Działacze nie spier****ie tego !


...
21:49, 25 kwietnia 2018

Kibic neutralny

Nie wiem skąd masz info o najstabilniejszym budżecie ale ktoś cię mógł nieźle w konia zrobić :)))))))))))))))))))


...
22:38, 25 kwietnia 2018

?

A odnośnie kasy, czy ktoś to kontroluje. Kasa z miasta a jakieś publiczne rozliczenie? Stabilność - kasa dla zawodników od przypadku do przypadku, najczęściej po transzy z miasta, spytajcie zainteresowanych.


...
23:16, 25 kwietnia 2018

forza

Prawda jest taka że to ostatnia szansa awansu do pierwszej ligi. Jesienią zmieni sie prezydent i będzie po sprawie.  


...
00:22, 26 kwietnia 2018

Gość

No to grubo. Odchodzi jedyny powód dla którego siatkarze tu grają. Zobaczycie ilu z nich zostanie po sezonie. Jak nie bedzie 1 ligi to dramatyczna sytuacja


...
07:42, 26 kwietnia 2018

Gość

Bardzo bym chcial przeczytac rozmowe z prezesem w ktoren by powiedzial ile daja sponsorzy i na co to wszystko idzie, co ile kosztuje. Jak przy pol milionowym budzecie moze miec miejsce sytuacja ze zawodnicy graja za darmo


...
09:07, 26 kwietnia 2018

kibic

Jak by ci powiedział to raczej rozmawiał byś z nim przez kratki,tyle lat tu piorą miejskie pieniądze i Energii że się w pale się  nie mieści,tylko pomiędzy rodzinne firemki sobie rozsyłają kaskę za free


...
10:14, 26 kwietnia 2018

Gość

To popytaj zawodników czy grają za darmo a nie siejesz gangarene. Z tego co wiem to zawodnicy mają dobre warunki jak na 2 ligę. Zwykłe wasze pier.dolenie.


...
10:15, 26 kwietnia 2018

Gość

Aby rada miasta czytała wasze chore komentarze.  


...
11:16, 26 kwietnia 2018

bravo nutralny

intereseuje sie ogólnie sportem chociaz jna siatkówkę nie chodzę to uważam,ze przejedzenie 350 tys i KONIEC!! sezonu to nie ma sensu. Należy dac pograc młodzieży która od 2 klasy szkoły sredniej nie ma juz TAKIEJ MOZLIWOŚCI!! chociaz jest wydawane duzo kasy na obcych,którzy w przyszłym roku zrezygnują,odejdą,podziekuje im klub itp. Jest mozliwosc ze ograją sie zostaną ew.wróca po studiach i beda kontynyowac gre. Polityka i współpraca klubów Olimp-Net nie do przyjęcia!!!  


...
13:45, 26 kwietnia 2018

GOŚĆ

Przestańcie pisać o waszych lokalnych siatkarzykach jedynie Piasta i Zalewski prezentują poziom wymagany aby o coś grać żeby nie powiedzieć z całym szacunkiem prezentowali ale ze względów tylko i wyłącznie na wiek, a waszą młodzieżą i waszymi pseudo talentami to możecie jedynie bawić się w rozgrywkach zakładowych , albo grać o puchar wójta Gminy Kadzidło a więc przestańcie pieprzyć o wychowankach z poziomem przeciętnym żeby nie powiedzieć opłakanym.


...
15:18, 26 kwietnia 2018

Zawodnik

Co wy za głupoty gadacie ? Za jakie darmo ???


...
15:21, 26 kwietnia 2018

Do Neutralny

Na całe szczęście nie Ty o tym decydujesz jak ma być.

P.s na nie potrzebujemy cie na naszych meczach  


...
16:17, 26 kwietnia 2018

Kibic neutralny

Nie wiem czemu tak przeżywasz chyba jesteś za mocno napompowany. Zbacz co trener powiedział na MO. Rozumiem że jesteś kibicem ale to może być naprawdę ostatni moment na 1 ligę, jezeli byłby awans to i od obecnego samorzadu w roku wyborczym idzie ugrać jakąś kasę bo dadzą na wszystko na co przyjdą ludzie taki mamy rok :) jeżeli nie będzie 1 ligi to jesienią zmiana prezydenta spowoduje obcięcie dotacji o dużą kwotę i gramy ogony. Smutne ale prawdziwe


...
16:18, 26 kwietnia 2018

Kibic neutralny

Nie ty decydujesz czy mnie ktoś potrzebuje czy nie, to ja decyduje czy przyjdę i czy jestem potrzebny :) krótka piłka nie gotuj się tak synek


...
16:49, 26 kwietnia 2018

Kibic

Obecny prezydent wygra wybory  


...
21:36, 26 kwietnia 2018

Kibic neutralny

Proszę cię, nie ośmieszaj się :)  


...
22:16, 26 kwietnia 2018

niedobry

I tak długo wytrzymał z tym towarzystwem wzajemnej adoracji.


...
23:12, 27 kwietnia 2018

Gość

Obawiam się że będzie smutny finał tego niestety... nawet jak będzie awans do 1 ligi to nie ma kasy a jak nie będzie to kaputt, bo zmieni sie prezdent i miasto nie utopi tyle hajsu wiecejSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.