zdjecie 2866

Mateusz Mielnik wyjaśnia: Dla takich chwil trenujemy siatkówkę (wideo)

Siatkówka 09 sierpnia 2017 2 Komentarze

Trener siatkarzy Energi Net Ostrołęka Mateusz Mielnik twierdzi, że zdecydowanie lepiej gra się przy wsparciu kibiców i apeluje do fanów o wsparcie w nowym sezonie. Rozgrywki ligowe ruszają we wrześniu, ale pierwsze sparingi obejrzymy jeszcze w tym miesiącu.

- Wsparcie kibiców jest dla mnie bardzo ważne. Osobiście przyznam, że dużo lepiej gra się przy głośnej publiczności, takiej, która pobudza siatkarzy do działania, do lepszej gry. W poprzednim sezonie sam nie raz próbowałem pobudzać kibiców, bo mecz to takie widowisko, które nie lubi ciszy. Trenujemy dla takich chwil, jakie miały miejsce w play-offie z Huraganem Międzyrzec Podlaski - mówi Mateusz Mielnik i dodaje: - Mam nadzieję, że w tym roku kibice będą pomagać nam od początku sezonu.Być może jest to dobry moment do tego, by wrócić do dobrych czasów kibicowania na meczach siatkarzy, kiedy to klub kibica tworzony był niekiedy przez kilkadziesiąt osób, fani jeździli nawet na najdłuższe pierwszoligowe wyjazdy, a atmosferę w hali im. Gołasia śmiało nazwać można było "ostrołęckim kotłem", w którym nie grało się najlepiej nawet najlepszym przeciwnikom.

Szansa na obejrzenie siatkarzy Energi Net w akcji będzie już na przełomie sierpnia i września, kiedy to w Ostrołęce odbędzie się turniej towarzyski z udziałem zespołów pierwszoligowych: Ślepska Suwałki i KPS Siedlce. Sezon ligowy rusza już 30 września br., w pierwszym meczu Energa Net zmierzy się u siebie z Huraganem Wołomin.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:58, 09 sierpnia 2017

Fan

Czas reaktywować Klub Kibica!


...
16:15, 09 sierpnia 2017

Gość

Właśnie, jest Net i kibicujemy klubowi a nie sponsorowi. Moze j@kies spotkanie kibiców?Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.