Mateusz Zalewski zwycięzcą "Maratonu na raty"

Lekkoatletyka 10 lutego 2011 Komentarzy

W niedzielę 6 lutego w miejscowości Orle k/Małkini odbył się 5 etap Zimowego Maratonu na Raty, w którym na dystansie 6 km „treningowo” wystartowała dwójka zawodników OKLA Ostrołęka. Nieoczekiwanie, ale zasłużenie wygrał trenowany przez Bartosza Witkowskiego Mateusz Zalewski...

Mateusz Zalewski

W niedzielę 6 lutego w miejscowości Orle k/Małkini odbył się 5 etap Zimowego Maratonu na Raty, w którym na dystansie 6 km „treningowo” wystartowała dwójka zawodników OKLA Ostrołęka. Nieoczekiwanie, ale zasłużenie wygrał trenowany przez Bartosza Witkowskiego Mateusz Zalewski, który dodatkowo ustanowił rekord trasy – 21 minut i 8 sekund. Drugie miejsce zajął Damian Świerdzewski (tr. Dariusz Dąbrowski), który także pobiegł szybciej niż poprzedni rekord – 21 minut i 20 sekund.

Wyniki naszych zawodników napawają optymizmem przed Mistrzostwami Mazowsza w Biegach Przełajowych (05.03. Józefów) i Mistrzostwami Polski w Biegach Przełajowych, które odbędą się 12 marca w Zamościu.

Źródło: laostroleka.pl