Mażoretki z Pasją! I z miejscami na podium. Kolejne sukcesy

Inne 30 kwietnia 2019 0 Komentarzy

Podczas drugiego dnia Mistrzostw Polski środkowej mażoretek w Poddębicach zespół pasja z Ostrołęki wywalczył same miejsca na podium.W niedzielnych zmaganiach turniejowych Pasja wystąpiła w ośmiu konkurencjach. W konkurencji solo baton i solo buława wśród juniorek pierwsze miejsce zajęła Julia Morawska. W juniorskiej konkurencji duet flaga trzecie miejsce zajęły Karolina Grzyb i Paulina Laskowska. Mini formacja pom pom juniorek zajęła drugie miejsce (Natalia Kwapisz, Patrycja Prusińska, Julita Morawska i Sandra Bralska). Z kolei pierwsze miejsce zajęła juniorska mini formacja baton w składzie Karolina Grzyb, Karolina Krajanowska, Natalia Kwapisz, Patrycja Prusińska, Julia Morawska, Sandra Bralska i Amelia Netkowska.

To nie koniec sukcesów. Duża formacja juniorska zajęła drugie miejsce w konkurencji pom pom i trzecie w konkurencji baton. A formacja Pasja junior classic w konkurencji mażoretka klasyczna zajęła - a jakże inaczej - pierwsze miejsce!

W mistrzostwach brał także udział zespół mażoretek Błysk z Myszyńca, zajął pierwsze miejsce w konkurencji mażoretki klasyczne seniorki za defiladę i trzecie za układ sceniczny.

O sobotnich sukcesach mażoretek przeczytasz w naszym serwisie.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.