Mazovia Cup w Tarczynie. Udany start Victorii Ostrołęka

Piłka nożna 09 grudnia 2019 0 Komentarzy

7 grudnia reprezentanci Victorii Ostrołęka udali się na Międzynarodowy turniej w kickboxingu „Mazovia Cup" odbywający się w Tarczynie. Jak im poszło?

W zawodach wzięli udział:
  • W kategorii wagowej 74 K1 Light Senior – Przemysław Późniewski po wygranej walce półfinałowej w finale uległ Gracjanowi Jackowskiemu z KS Działdowo i tym samym zajął drugie miejsce.
  • W kategorii wagowej 75 kg K1 Senior – Patryk Górecki, wracający po ciężkiej kontuzji i rocznej przerwie w treningu, uległ minimalnie w walce ćwierćfinałowej Jakubowi Owczarkowi z klubu Fight Fabric Łódź
  • W kategorii wagowej 81 kg K1 Senior – Filip Falkowski w walce półfinałowej uległ na punkty późniejszemu zwycięzcy całej kategorii Arkadiuszowi Dybie z klubu Shindokan Zduńska Wola. Tym samym zdobył brązowy medal.
  • Jedyna reprezentantka Victorii w kategorii wagowej 65 kg K1 Senior – Dorota Balcerzak - w walce finałowej uległa na punkty Marlenie Stawickiej z Fox Team Lublin. Dorota cała walkę dzielnie walczyła i pokazała serce i ambicje, to niestety nie wystarczyło, aby pokonać lepiej dysponowaną przeciwniczkę. W całych zawodach zajęła drugie miejsce.
  • W kategorii wagowej 63,5 kg K1 Senior – Sebastian Matjasik w walce finałowej pokonał zdecydowanie Sebastiana Duszę z klubu Mazur Team Piotrków Trybunalski.

- Wszyscy pokazali duże umiejętności i ambicję za co należą się brawa, na pewno zdobyte doświadczenie zaowocuję w przyszłości a kolejne starty planowane są na początek przyszłego roku - informuje trener Daniel Zaręba z UMKS Victoria.