zdjecie 7405
zdjecie 7405

"Mazury 2018" z sukcesami ostrołęckiej Atrii

Inne 09 października 2018 0 Komentarzy

Awans do klasy tanecznej B i 5 złotych medali - z takimi sukcesami tancerze UKS Atria Ostrołęka wrócili z XIV Ogólnopolskiego Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego "Mazury 2018", jaki rozegrany został w ubiegłą sobotę.

Awans do klasy tanecznej B i 5 złotych medali - z takimi sukcesami tancerze UKS Atria Ostrołęka wrócili z XIV Ogólnopolskiego Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego "Mazury 2019", jaki rozegrany został w ubiegłą sobotę.

W klasie G 10-11 lat pierwsze miejsca zdobyły pary - Alan Świderek i Klaudia Mróz, Krzysztof Pabich i Łucja Sakowska oraz Piotr Krawczyk i Gabriela Samsel. W tej samej klasie solistek złoto przypadło Klaudii Mróz. Złoty medal i awans do wyższej klasy tanecznej uzyskali także Mateusz Wielgoliński i Krystyna Podsiadlik, dotychczas tańczący w kategorii 14-15 lat standard, klasa C.

Wspomniana para Wielgoliński - Podsiadlik zajęła także 4. miejsce w klasie C latin w kategorii wiekowej 14-15 lat. Z kolei w klasie E 12-13 lat 6. miejsce wytańczyli Antoni Wawrzyński i Hanna Żebrowska.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.