Mazury MTB w Gałkowie z udziałem KK 24h (zdjęcia)

Kolarstwo 12 kwietnia 2018 1 Komentarz

Na Mazury MTB pojawiają się wyłącznie prawdziwi zawodnicy MTB. Tak było 8 kwietnia w Gałkowie. Drużyna kolarzy KK24h w 21-osobowym składzie pojawiła się w mazurskiej wiosce, pełnej słońca i kolarzy z różnych zakątków Polski.- Na inauguracyjnym etapie staliśmy na podium aż osiem razy, a czworo zawodników stanęło tuż poza podium. Wspaniale przygotowana trasa przez organizatora Arkadiusza Całę wymusiła na zawodnikach maximum wysiłku i koncentracji. Mazury charakteryzują się nie tylko pięknymi widokami ale również wymagającym terenem na kolarskie trasy MTB. Tak było również w Gałkowie, ale najważniejsze, że sprzęt naszych zawodników był znakomicie przygotowany i nikt nie musiał schodzić z trasy z powodu defektu. Oprócz najważniejszej dla nas rywalizacji na trasie były również bardzo ważne okrzyki i gorący doping naszych klubowych kibiców a właściwie kibicek, które zagrzewały do boju wszystkich zawodników - relacjonuje prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski.

Na dystansie 58 km najlepiej w klasyfikacji open wypadł Mariusz Rynkiewicz, zajmując 27. miejsce. W swojej kategorii wiekowej na 2. miejscu dojechał Wiesław Podeszwa, a na 3. - Wiesław Kamiński. W wyścigu na 29 km na 4. miejscu open znalazł się Dariusz Aleksandrowicz, był to najlepszy wynik ze wszystkich reprezentantów KK 24h na tym dystansie. Miejsca na podium w kategoriach wiekowych zajmowali Zdzisław Szklarski i Zenon Malinowski - obaj 2. miejsce.

W Nickelodeon Race na 1. miejscu wśród dziewcząt dojechała Karolina Rynkiewicz, z kolei 3. wśród chłopców był Mateusz Lendzioszek. Wyniki poniżej.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
13:55, 13 kwietnia 2018

kolo

BRAWO chłopaki i dziewczyny !
Szkoda, że nasi chłopcy z NWZ przestali jeździć :(

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.