Mecz do jednej bramki. Troszyn rozbił Kasztelana (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 29 maja 2021 0 Komentarzy

KS CK Troszyn w meczu z ligowym outsiderem Kasztelanem Sierpc urządził sobie w sobotę ostre strzelanie. Zgromadzeni kibice mogli obserwować jednostronne widowisko. Skończyło się wynikiem 8:0, choć w tym meczu mogło (a nawet powinno) paść więcej niż 10 goli.

Kasztelan w ligowej tabeli miał jedynie dwa punkty (w tym jeden zdobyty... z KS CK Troszyn na własnym stadionie). Już początek meczu pokazał, że powiększenie tego dorobku będzie niemożliwe. Młoda drużyna gości grała bardzo cofnięta i w pierwszej połowie miała problemy, by wyjść z połowy. Gra toczyła się głównie w okolicach pola karnego Kasztelana. Gospodarze korzystali z licznych błędów defensywy przyjezdnych. Bramki sypały się, jak z rękawa.

Strzelanie rozpoczął już w 3. minucie Kamil Majkowski. Ten sam zawodnik w 9. minucie strzelił na 2:0 z rzutu karnego. W 16. minucie Maciej Malinowski pięknym strzałem z dystansu zdobył bramkę numer trzy. Minęła minuta i było już 4:0, tym razem trafił Dominik Dzwonkowski. Koniec strzelania? Ależ skąd. W 19. minucie wymiana kilku podań, piłkę dostaje Majkowski i kompletuje hat-tricka.

W 23. minucie mieliśmy już 6:0, tym razem na listę strzelców wpisał się pomocnik Marcin Kraska. Troszyn co chwila dochodził do sytuacji strzeleckich. Po jednym ze strzałów piłka trafiła w poprzeczkę, w innej sytuacji padła bramka, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

Druga połowa rozpoczęła się od czwartego gola kapitana KS CK Troszyn Kamila Majkowskiego. W 86. minucie ostatniego gola w tym meczu strzelił Maciej Staszczuk. Troszynianie strzelili osiem goli, wygrali ósmy raz w sezonie i awansowali dzięki temu na ósme miejsce.