Mecz na szczycie dla SPS Volley Ostrołęka. Mamy lidera (tabela)

Siatkówka 22 marca 2021 0 Komentarzy

Siatkarze Volleya Ostrołęka pokonali KPS II Siedlce 3:1 i są na pierwszym miejscu w tabeli IV ligi mazowieckiej. Po spotkaniu dwóch czołowych ekip w lidze komplet punktów pozostał w Ostrołęce.

Już w pierwszym secie podopieczni Arkadiusza Piasty pokazali rywalom, że będą niezwykle trudnym przeciwnikiem. Zaczęło się od stanu 8:3, ale przewaga była sukcesywnie powiększana i niedługo później na tablicy wyników zobaczyliśmy rezultat 20:8. Ta partia okazała się formalnością, a końcowy wynik to 25:10.

W secie drugim goście zdołali się odbudować i prowadzili najpierw 5:3, później 14:10. Końcówka partii była wyrównana i ostatecznie ten set należał do KPS. Siedlczanie wykorzystali swoją drugą piłkę setową i wygrali do 24.

Trzecia odsłona stała pod znakiem świetnej końcówki w wykonaniu Volleya. Od stanu 21:20 dla gospodarzy, już tylko oni punktowali, co oznaczało, że do kompletu "oczek" brakowało już tylko jednej wygranej partii. Ostrołęczanie wywiązali się z zadania w stu procentach, postawili kropkę nad "i" wygrywając 25:16 i mogli cieszyć się z 13. wygranej w 15 meczu. Jak również z pozycji lidera!