Mecz Polska - Urugwaj obejrzysz w "Bistro do Syta" i "New York Pizza"

Piłka nożna 09 listopada 2017 0 Komentarzy

W najbliższy piątek reprezentacja Polski zmierzy się na Stadionie Narodowym z Urugwajem. Towarzyskie spotkanie podopiecznych Adama Nawałki obejrzysz na dużym ekranie w hali targowej Feniks dzięki "Bistro do Syta" i "New York Pizza".

Piątkowe starcie Polska - Urugwaj będzie wyjątkowe, bo z kadrą narodową pożegna się bramkarz Artur Boruc. W 44. minucie ma on opuścić boisko przy owacji publiczności zgromadzonej na stadionie. Trener Adam Nawałka z pewnością będzie chciał sprawdzić kilku zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Rosji. Jak wypadną Polacy?

Zobaczysz to w "Bistro do Syta" i "New York Pizza" na największym ekranie w regionie! Tylko tu obejrzysz mecz w najlepszej atmosferze przy zimnym złocistym napoju oraz pysznej pizzy i przekąskach. Najlepsza strefa kibica w Ostrołęce nie raz pokazała, że potrafi fantastycznie dopingować biało-czerwonych do kolejnych zwycięstw.

Mecz Polska - Urugwaj zostanie rozegrany 10 listopada o godz. 20.45. Zapraszamy do hali targowej Feniks przy ul. Prądzyńskiego 6, na pierwsze piętro. Emocje gwarantowane.

Artykuł sponsorowany.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również: