Medale ostrołęczan na Grand Prix w Czechach [ZDJĘCIA]

Pływanie 07 marca 2012 Komentarzy

Bardzo dobry występ odnotowali ostrołęczanie: Magdalena Bobrowska (WOPR – OS Ostrołęka) oraz Paweł Szulerecki, którzy w dniach 2-4 marzec wystartowali w Reprezentacji Polski Juniorów na zawodach Grand Prix Moravie w Czechach.

Na najwyższym podium dwukrotnie stawała Magdalena Bobrowska, która wspólnie z koleżankami z reprezentacji zdobyła 2 złote medale w sztafetach : 4 x 25 m holowanie manekina oraz 4 x 50 m z pasem ratowniczym. Indywidualnie Magdalena zdobyła srebrny medal w najcięższej konkurencji 200 m super ratownik, dwukrotnie zajmowała 4 miejsce : 50 m holowanie manekina i 100 m kombinacja oraz 6 miejsce na 100 m ratowanie w płetwach. Natomiast Paweł zdobył dwa brązowe medale : 100 m kombinacja i 200 m super ratownik oraz zajął 4 miejsce na 50 m holowanie manekina, 5 miejsce na 100 m ratowanie w płetwach oraz 6 miejsce na 100 m ratowanie z pasem ratowniczym. Wyniki osiągnięte przez Pawła uplasowały go na 3 miejscu w klasyfikacji indywidualnej mężczyzn, natomiast Reprezentacja Polski zajęła I miejsce w klasyfikacji generalnej. W zawodach wzięło udział 113 zawodniczek i zawodników reprezentujących takie kraje jak : Polska, Czechy, Belgia, Wielka Brytania,Niemcy.

Serdeczne gratulacje dla zawodników z Ostrołęki w imieniu Zarządu składa Prezes Dariusz Małkowski, który jednocześnie zaprasza młodzież z rocznika 2000 i starsi na zajęcia sekcji sportowej ratownictwa wodnego. Więcej informacji : tel. 604 093 280, e-mail : darek_wopr@op.pl