Memoriał Arkadiusza Gołasia rozpoczęty [ZDJĘCIA]

Siatkówka 13 maja 2022 1 Komentarz

Rozpoczęła się 15. edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia: prestiżowego turnieju młodzików, który rozgrywany jest w Ostrołęce od lat. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Ostrołęki, Białegostoku, Siedlec, Warszawy, Wołomina czy Legionowa.

W uroczystym rozpoczęciu turnieju, który od lat cieszy się sporym zainteresowaniem środowiska siatkarskiego oraz kibiców, wzięli udział rodzice śp. Arkadiusza Gołasia, państwo Danuta i Tomasz Gołasiowie, ale także wiceprezydent miasta Anna Gocłowska, miejscy radni czy dyrekcja Szkoły Podstawowej numer 5 w Ostrołęce - to w murach tej placówki (wtedy SP 7) śp. Arkadiusz Gołaś stawiał pierwsze siatkarskie kroki.

Po otwarciu turnieju przyszedł czas na rozpoczęcie sportowej rywalizacji. Poniżej harmonogram turnieju:

zdjecie

W grupie A zagrają: Metro Warszawa, KPS Siedlce, Gwardia Legionowo, BAS Białystok, MOS Wola II Warszawa i Olimp Ostrołęka. Grupę B tworzą: MOS Wola Warszawa, Piątka Wołomin, Plas Warszawa, Czarni Radom, Metro Warszawa oraz Olimp Ostrołęka II.

Mecze 15. Memoriału Arkadiusza Gołasia można oglądać do niedzieli w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta. Finał w niedzielę w samo południe, zakończenie turnieju o 13.00.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
11:48, 14 maja 2022

Wudz

Piękna impreza. Młodzież wspaniała.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Dodaj Komentarz