zdjecie 7612

Memoriał Barbary Pawelczyk (zdjęcia)

Inne 02 września 2017 3 Komentarze

Za nami pierwszy Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym. Turniej rozgrywany w hali im. A. Gołasia cieszył się sporym zainteresowaniem. Zwyciężyli Grzegorz Kowalczyk, Artur Kasprzak i Adam Pląsek.

W kategorii open najlepszy okazał się tenisista Rzekunianki Rzekuń Grzegorz Kowalczyk, drugie miejsce zajął Maciej Dobrowolski z Łomży, trzeci był Jacek Obidziński z Ostrołęki, a czwartą lokatę zajął Hubert Marciniak z Ostrołęki. W kategorii pań zgłosiły się tylko dwie zawodniczki - Sylwia Sadłowska z Ostrołęki i Bernadeta Bielawna z Warszawy odebrały zasłużone nagrody bez podziału na miejsca.

Rywalizowali także oldboje oraz juniorzy. Wśród najstarszych uczestników turnieju w kategorii +45 wygrał Artur Kasprzak z Warszawy, drugi był ostrołęczanin Jan Klemendorf, trzecią lokatę zajął Przemysław Gozdowski z Wąsewa, a na miejscu czwartym uplasował się Jacek Obidziński z Ostrołęki. Kategorię najmłodszych tenisistów do lat 16 wygrał zawodnik GKTS Wiązowna Adam Pląsek.

Śp. Barbara Pawelczyk to legendarna zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka. Dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek, a w 1972 i 1974 roku zdobywała brąz w grze pojedynczej wśród seniorek. Memoriałem uczczono pamięć tej tenisistki. Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
21:21, 02 września 2017

Gość

Fantastyczny pomysł na uczczenie pamieci. Gratuluję.  


...
21:28, 02 września 2017

Gość.

Fajny turniej trzeba kontynuować. Wysoki poziom.


...
09:49, 03 września 2017

Gość

A może by tak zawody im. Stanisława Piaszczyńakiego w podnoszeniu ciężarów? Dawno już nic nie było z tej dyscyplinySerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.