zdjecie 8733
zdjecie 8733

Michał Ciecierski z wyróżnieniem od władz miasta

Kolarstwo 02 sierpnia 2020 1 Komentarz

Podczas piątkowej sesji rady miasta specjalne wyróżnienie od władz miasta odebrał Michał Ciecierski, który dokonał ostatnio nie lada wyczynu kolarskiego. 

Podczas piątkowej sesji rady miasta specjalne wyróżnienie od władz miasta odebrał Michał Ciecierski, który dokonał ostatnio nie lada wyczynu kolarskiego. 

Michała Ciecierskiego, który zwyciężył w IV Wysokomazowieckim 24 godzinnym Maratonie Rowerowym, przedstawił podczas sesji rady miasta sam przewodniczący Wojciech Zarzycki. Przypomniał, że podczas maratonu pan Michał przejechał 733 kilometry i jest to nie lada wyczyn. "Ja czuję się zmęczony, jak samochodem przejadę 733 km" - przyznał z uśmiechem. 

Na te pochwały odpowiedział sam Michał Ciecierski. 

Przygodę ze sportem rozpocząłem 7 lat temu. Można powiedzieć, że dzięki koledze Wojciechowi Zarzyckiemu, który mnie uczył pływać i pisał pierwszy plan treningowy biegania. I powiedział, żebym kupił sobie rower. Startujemy razem w triathlonie. Po dwóch latach zrobiłem pełnego Ironmana, potem powtórzyłem wynik jeszcze raz: 10 h 51 minut to moja życiówka w Ironmanie

- mówił. 

Uprzejmości wymienione, więc czas na plany na przyszłość. A tu Michał Ciecierski ma przed sobą poważne wyzwanie - wyścig Bałtyk-Bieszczady na dystansie 1008 km (Świnoujście - Ustrzyki Górne). Wypada jedynie powiedzieć: powodzenia!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
16:37, 02 sierpnia 2020

Ssśssss

Brawo Misiek  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.