zdjecie 3114
zdjecie 3114

Michał Tomczak wraca do Energi Ostrołęka

Siatkówka 28 maja 2017 5 Komentarzy

Rozgrywający Michał Tomczak został nowym zawodnikiem Energi Ostrołęka. Zawodnik, który w ostatnim sezonie grał w AZS UWM Olsztyn, w przeszłości miał już pierwszoligowy epizod w Ostrołęce. Teraz pomoże drużynie prowadzonej przez trenera Mateusza Mielnika.

Tomczak grał w ekipie ostrołęckiej Energi w sezonie 2015/16, czyli w tym, który zakończył się spadkiem naszej drużyny do II ligi. Wtedy tworzył pozycję rozgrywającego z Jakubem Nowosielskim, teraz jego rywalem o miejsce w składzie będzie Paweł Zdrojewski. To już siódmy siatkarz, jaki związał się z drużyną biało-czerwonych na zbliżający się sezon. Wcześniej uczynili to Patryk Szwaradzki, Arkadiusz Piasta, Dominik Zalewski, Paweł Zdrojewski, Kamil Graczyk i Grzegorz Kowalczyk.

Przyjście Michała Tomczaka oznacza, że zespołem Energi żegna się rozgrywający Michał Głowacki. Jak zapowiedzieli działacze Energi, w najbliższych dniach poznamy kolejnych zawodników, którzy wzmocnią ostrołęcki zespół. Przeczytasz o tym w serwisie eOstroleka.pl, który jest patronem medialnym klubu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:28, 28 maja 2017

Gość

bardzo dobry transfer, trener Dudziec nie dawał mu dużo szans to da mu trener Mielnik


...
21:48, 28 maja 2017

e

dobry sypacz


...
22:31, 28 maja 2017

Gosc

Jeden z lepszych :)


...
22:43, 28 maja 2017

Gosc2

kawal sypacza, niezle rzuca krotka chlopaki maja niezle scinki, a w tym azs za damski ch** szkoda gadac.. tu przynajmniej coach na poziomie. gratulacje swietny ruch transferowy pekpolu


...
23:23, 28 maja 2017

Gość

Jeszcze przyjęcie trzeba wzmocnić i srodekSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.