Mikołajki na sportowo 2022. Weź udział i wygraj nagrody

Inne 17 listopada 2022 0 Komentarzy

Trwa akcja Mikołajki na sportowo 2022, która odbywa się podobnie jak w ubiegłym roku na zajęciach pozalekcyjnych i klubowych UKS Clan Ostrołęka finansowanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki na Program Klub 2022 i Sport Klub WFzAWF oraz z miasta Ostrołęki – na szkolenie sportowe.

Uczestników czeka wiele atrakcji. Można sprawdzić się w wielu konkurencjach sportowych oraz wygrać nagrody. Mikołajki na sportowo odbywają się w dniach 3.11.2022 – 6.12.2022 w godzinach 15:30 – 17.00 na stadionie miejskim w czwartki i w II LO im. CK. Norwida w Ostrołęce we wtorki oraz w SP w Antoniach w środy w godzinach 14:30-15:30.

REGULAMIN ZAWODÓW  (664,19 KB)

Organizatorzy proponują Test Sprawności Fizycznej: Bieg 10×5 m, beep test, deska, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach, w dal z miejsca.

Do tego konkurencje sportowo-rekreacyjne: Bieg po kopercie 3×5 m (sala gimnastyczna II LO, SP Antonie) Podbijanie piłeczki paletką do tenisa stołowego (II LO, SP Antonie), Skakanka – przeskoki obunóż (II LO, SP Antonie), Hula-hop – czas utrzymania na biodrach (II LO, SP Antonie), Rzuty osobiste do kosza – liczba celnych rzutów w ciągu jednej minuty (II LO, SP Antonie), Tor przeszkód szybkościowo zwinnościowy z przewrotem i przeciąganiem szarfy (sala gimnastyczna II LO ), Wieloskok z rozbiegu (stadion miejski), Rzut piłeczka palantową (stadion miejski –boisko boczne i SP Antonie), Rzut oszczepem (stadion miejski-boisko boczne i SP Antonie).

Podsumowanie, ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień zwycięzcom po zakończeniu całego cyklu konkursów 6 grudnia 2021 godz.15:30 -17:00 sala gimnastyczna II LO.

Kategorie wiekowe: K/M Rocznik (2013 i młodsi), (2012 -2008) i (2007 i starsi).

Zgłoszenia na adres clan.lekkoatletyka@gmail.com lub składamy na miejscu wypełnione i podpisane przez uprawnione osoby. Więcej na stronie internetowej UKS Clan.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.