Mikołajki na sportowo! Weź udział, wygraj nagrody i pomagaj

Inne 20 listopada 2021 0 Komentarzy

UKS Clan Ostrołęka zaprasza do udziału w akcji  „Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce",  która potrwa do 6 grudnia 2021 r. w godzinach 15:30 -17:00 w poniedziałki, środy i czwartki (sala gimnastyczna II LO) oraz wtorki (stadion miejski).

W programie konkurencje sportowo – rekreacyjne:

  • na stadionie: bieg na 50 m K/M, 600 m dzieci do 12 lat /800 K/1000 M m, 400 m przez płotki K/M,
  • pozostałe konkurencje w sali gimnastycznej II LO: pięcioskok z miejsca K/M, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach K/M, skakanka K/M– przeskoki obunóż na czas, Hula-hop K/M- czas utrzymania na biodrach, koszykówka indywidualnie K/M – na 10 metrach od kosza ustawione trzy pachołki – slalom z kozłowaniem piłki ze zmianą ręki i rzut do kosza z dwutaktu (przy rzucie niecelnym lub nie właściwym wykonaniu dwutaktu powrót do ostatniego pachołka i powtórka rzutu do kosza z dwutaktu).

Kategorie wiekowe: Kobiety/Mężczyźni (2007 i młodsi ) (2006- 2002) (OPEN 2001 i starsi).

- Podsumowanie, ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień zwycięzcom odbędzie się po zakończeniu całego cyklu konkursów w dniu 6 grudnia 2021 (poniedziałek) godzina 16:30 sala gimnastyczna II LO ul. Traugutta 2 - informuje klub.

Zobacz regulamin  (660,41 KB)

Można wygrać nagrody!

Należy zabrać  ze sobą strój, obuwie sportowe, czapkę Mikołaja oraz stosowną DEKLARACJĘ. Więcej informacji na stronie II LO http://www.2lo.ostroleka.edu.pl/ i stronie klubu UKS Clan http://uks-clan.cba.pl/

Zgłoszenia przesyłamy na adres clan.lekkoatletyka@gmail.com lub składamy na miejscu wypełnione i podpisane przez uprawnione osoby.

Uwaga! Można zabrać ze sobą UPOMINEK (m. in. ozdoby choinkowe, artykuły szkolne, gry planszowe, słodycze, zabawki), którym chcieliby Państwo obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce.


Akcja "Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce" odbywa się na zajęciach klubu realizowanych w ramach Programu Klub 2021 i na zajęciach pozalekcyjnych "WF z AWF" z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz w ramach zajęć szkoleniowych z Miasta Ostrołęki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.