Mikołajki na Sportowo z UKS Clan i II LO [ZDJĘCIA]

Inne 09 grudnia 2021 0 Komentarzy

UKS Clan i II LO w Ostrołęce zorganizowały XI edycję imprezy charytatywnej „Mikołajki na sportowo” na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Podobnie jak w ubiegłym roku akcja trwała około miesiąca. Dzięki zaangażowaniu społeczności II LO i UKS Clan udało się wywołać uśmiech na twarzach wielu dzieci. W programie były konkursy  sportowo-rekreacyjne na stadionie miejskim i w sali gimnastycznej II LO, których zakończenie i podsumowanie odbyło się 6 grudnia 2021.

Celem imprezy była popularyzacja różnorodnych form aktywności fizycznej, promowanie aktywnego, zdrowego stylu życia, poprawa kondycji fizycznej, integracja międzypokoleniowa, upamiętnienie 200-lecia urodzin Norwida, a przede wszystkim zbiórka upominków mikołajkowych dla dzieci z Domu Dziecka.

Oddajemy głos organizatorom:

Impreza przebiegała pod Patronatem Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, Przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego oraz Starosty Ostrołęckiego Stanisława Kubła.  Współorganizatorami i partnerami naszej imprezy byli: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Ministerstwo Sportu, NSZZ Solidarność Region Mazowsze, Oddział w Ostrołęce, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Sklep Best Office w Ostrołęce oraz media ostrołęckie.

Mikołajki na Sportowo. Oto zwycięzcy

Nagrodzono zwycięzców w dziewięciu konkurencjach sportowo– rekreacyjnych w trzech kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn.

Mikołajki na Sportowo - WYNIKI  (1,01 MB)

Podczas zakończenia akcji nagrodzono zwycięzców w przeprowadzanych konkursach oraz zawodników klubu wyróżniających się osiągnięciami na Mazowszu i na etapie międzywojewódzkim oraz za pracę i zaangażowanie na rzecz UKS Clan. Organizatorzy podkreślają:

Tutaj szczególne podziękowania dla pana Marcina Lewandowskiego ze Sklepu Sportowego Decathlon w Ostrołęce za wsparcie naszej imprezy podarunkami i bonami zniżkowymi  na zakup sprzętu sportowego oraz za przeprowadzenie bardzo interesującego treningu mentalnego dla uczestników akcji.

- Serdeczne podziękowania kierujemy również do Urzędu Miasta, Starostwa, Ministerstwa Sportu, Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce, NSZZ Solidarność oraz MZOST i IT. Dzięki wszystkim zaangażowanym w organizację imprezy i hojności wspaniałych darczyńców udało nam się zebrać wiele świątecznych podarunków, które po zakończonej imprezie przekazaliśmy do Domów Dziecka w Ostrołęce i Czarnowcu. Złożone podarki przyniosły wiele zadowolenia i wzruszenia Dzieciom z Domu Dziecka - relacjonują organizatorzy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.