Mikołajki na sportowo z UKS Clan Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Inne 13 grudnia 2022 2 Komentarze

6 grudnia 2022 roku na sali gimnastycznej II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce odbył się finał imprezy sportowej pod nazwą: „Mikołajki na sportowo”, której organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „CLAN” i II LO w Ostrołęce.

Akcja imprezy trwała ponad miesiąc. W programie było pięć prób Testu Sprawności Fizycznej i jedenaście konkurencji sportowo-rekreacyjnych, rozegranych w trzech kategoriach wiekowych. Zwycięzcy zostali nagrodzeni przez naszych współorganizatorów imprezy: Sklep sportowy Decathlon w Ostrołęce, Starostwo Powiatowe i NSZZ Solidarność Oddział w Ostrołęce.

UKS Clan we współpracy z II LO, przy której działa klub, zaktywizował społeczność szkolną do włączenia się do wspólnej organizacji akcji mikołajkowej przedświątecznej pomocy dla podopiecznych z Domów Dziecka i dzieci z Ukrainy. Inicjatywą szkoły i opiekunów samorządu szkolnego tego szczytnego wydarzenia był wielokrotny występ w tym dniu szkolnego zespołu muzycznego. Dziękujemy, że byliście z nami!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Ostrołęki, Pan Łukasz Kulik, przewodniczący Rady Miasta, Pan Wojciech Zarzycki i Starosta Ostrołęcki, Pan Stanisław Kubeł, a gośćmi byli: Inspektor do spraw Oświaty z Miasta Ostrołęki Grażyna Chrzaniuk, Dyrektor Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych ze Starostwa Powiatowego Magdalena Pietras oraz Katarzyna Czerkas również z Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych ze Starostwa Powiatowego.

Imprezę udało się zorganizować dzięki współpracy z wieloma podmiotami i instytucjami. Razem zawsze łatwiej.

Partnerami i Współorganizatorami imprezy byli: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Ostrołęka i Rada Miasta Ostrołęki, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, NSZZ Solidarność Oddział Ostrołęka, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce.

W imprezie wzięło udział wielu uczniów szkół: ze Szkoły Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Czerwinie wraz z opiekunem Joanną Popławską, ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Antoniach, ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce, ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce, ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II, ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Lelisie i II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce.

Gratulujemy i dziękujemy zwycięzcom, licznie zgromadzonym szkołom wraz z opiekunami i rodzicami oraz wszystkim zaangażowanym uczestnikom i tym, którzy włączyli się w organizację naszej imprezy. Szczegółowe wyniki.

Dziękujemy naszym partnerom, współorganizatorom, wszystkim darczyńcom. Wszystkie podarki trafiły już do odbiorców.

Akcja imprezy przebiegała na zajęciach szkoleniowych klubu UKS Clan, finansowanych z Miasta Ostrołęki, z Ministerstwa Sportu i Turystyki - na szkolenie z Programu Klub 2022, których krajowym koordynatorem jest Krajowe Zrzeszenie LZS oraz na zajęciach z Programu Sport Klub WF z AWF.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
19:16, 12 grudnia 2022

xx

Blondynko z mikrofonem, masz piękne włosy! 😍

ocena: 100%         zgłoś
...
09:43, 13 grudnia 2022

Jasio

Fetyszysta?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.