Mikołajki na Sportowo z UKS Clan. Trwają ZAPISY

Inne 19 listopada 2019 1 Komentarz

Uczniowski Klub Sportowy Clan działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce zaprasza na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Ukrainie. Impreza odbędzie się 6 grudnia w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce.

Uczniowski Klub Sportowy Clan działający przy II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce zaprasza na IX edycję imprezy charytatywnej Mikołajki na sportowo na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Ukrainie. Impreza odbędzie się 6 grudnia w hali im. A. Gołasia w Ostrołęce.

W programie przewidziane konkurencje sportowo-rekreacyjne:: bieg na 30 m, bieg na 30 m przez płotki, pchnięcie kulą, pięcioskok, zwis na drążku nachwytem na ugiętych rękach, koszykówka indywidualnie, bieg na 1000 m w czapce Mikołaja (przy hali), ponadto pomiar ciśnienia oraz prezentacja udzielania pierwszej pomocy przed medycznej na fantomach przez Grupę Ratowniczą Pomocy Rodzinom Nadzieja w Ostrołęce.
 
Wyróżnienia dla zwycięzców w w/w konkurencjach w kategoriach wiekowych K/M 2007 i młodsi, 2006-2004, 2003-2000, 1999 i starsi.
 
Uwaga! Ruszyły już ZAPISY www.elektronicznezapisy.pl ,na stronie UKS Clan w Ostrołęce: TUTAJ , lub II LO im. C.K. Norwida - TUTAJ.  
 
- Zapoznaj się z Regulaminem imprezy, wypełnij i zabierz ze sobą stosowną DEKLARACJĘ, uczestnicy niepełnoletni podpisaną DEKLARACJĘ przez rodziców/ prawnych opiekunów, uczestnicy pełnoletni DEKLARACJĘ zawodnika zamieszczone na w/w stronach - przypominają organizatorzy.
 
Patronat honorowy: Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik
Patronat indywidualny: Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł, Przewodniczący NSZZ Solidarność POiW Region Mazowsze Oddział w Ostrołęce Aleksander Zawalich.
Partnerzy i Współorganizatorzy: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce, NSZZ Solidarność POiW Region Mazowsze Oddział w Ostrołęce, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Sklep Sportowy Decathlon w Ostrołęce, Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja w Ostrołęce.
 
Organizatorzy przypominają: Obowiązuje strój i obuwie sportowe (na zmianę dla biegających 1000m przy hali) oraz czapka Mikołaja. Zabierz ze sobą UPOMINEK, którym chciałbyś obdarować dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz rodziny Polaków mieszkających na Ukrainie.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:36, 20 listopada 2019

mama

A biek mikolajkowy bedzie w tym roku w o-ce.
Nic nie robio?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.