Mikołajki z piłką ręczną. Trójka Ostrołęka przegrała z Płockiem w meczu I ligi [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 06 grudnia 2022 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka w mikołajkowy wieczór zmierzyła się z SMS ZPRP Płock w meczu I ligi piłkarzy ręcznych. Prezentu  prosto z parkietu jednak nie było: goście wygrali różnicą ośmiu bramek.

Początek meczu był całkiem niezły w wykonaniu Trójki, która potrafiła dotrzymywać kroku wyżej notowanym rywalom. Niestety, od stanu 8:8 gra gospodarzy trochę się posypała. Drużyna gości trafiała do siatki trzy razy z rzędu, dzięki czemu w 23. minucie prowadziła 8:11. Dwie minuty później było już 9:14 na korzyść przyjezdnych. Do przerwy płocczanie prowadzili 18:10.

Początek drugiej części meczu przyniósł odrobienie części strat. Przewaga SMS zmnieszyła się do 5 bramek (16:21), ale później częściej rzucali przyjezdni, dzięki czemu wygrali 31:23.

Trójka Ostrołęka w tym sezonie wciąż ma tylko jedno zwycięstwo i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli I ligi.