Mikołajkowa siatkonoga w Rzekuniu (zapisy)

Piłka nożna 31 października 2018 0 Komentarzy

Future is Now wspólnie z Urzędem Marszałkowskim oraz Gminą Rzekuń zaprasza na czwartą edycję Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi.Impreza odbędzie się 1 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu w godzinach 9:00 - 18:00. Do rywalizacji zapraszamy po 12 drużyn w kategoriach Junior (do 17lat) oraz Senior (18+).

- Już dzisiaj możemy zdradzić jeden ze smaczków grudniowej imprezy - co najmniej jedna drużyna będzie składała się z zawodników z przeszłością ekstraklasową. Dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu imprezą mamy w tym roku rekordową pulę nagród! Dla zawodników w kategorii Junior przygotowaliśmy upominki rzeczowe w tym najwyższe meczowe modele  piłek Adidas oraz puchary i medale o wartości 2000zł, natomiast dla kategorii Senior - puchary oraz nagrody pieniężne w wysokości 2000zł. Dodatkowo w trakcie trwania imprezy  dla chętnych zawodników z poszczególnych kategorii wiekowych zostanie zorganizowany konkurs żonglerki zadaniowej, w którym do wygrania będą piłki firmy Adidas - informują organizatorzy.

W pierwszej części imprezy rywalizować będzie grupa Junior (godz. 9.00 - 13.00), natomiast o godzinie 14:00 do rywalizacji ruszy kategoria Senior. Wszystkie drużyny w IV Edycji będą rozgrywać swoje mecze w składach dwuosobowych (możliwy jest jeden rezerwowy), a drużyny podzielone zostaną na dwie grupy. Po pierwszej części zmagań dwa najlepsze duety przystąpią do fazy pucharowej, która wyłoni nam najlepszą drużynę tegorocznego Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi.

Zapisy potrwają do momentu zamknięcia list zgłoszeniowych (liczba miejsc ograniczona)

Kategoria Junior - bez wpisowego - 12 drużyn
Kategoria Senior - 50zł od drużyny - 12 drużyn

* w przypadku wolnych miejsc zapisy możliwe również w dniu turnieju

Zgłoszenia przyjmowane są  mailowo (szczegóły w regulaminie turnieju): futureisnow@wp.pl
Informacje dotyczące Turnieju pod numerem telefonu: Rafał Załęski - 535-315-715

REGULAMIN TURNIEJU  (9,16 KB)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.