Milko Mazury MTB. Udane starty kolarzy z Kadzidła

Kolarstwo 04 sierpnia 2021 1 Komentarz

W cyklu wyścigów kolarskich Milko Mazury MTB z dobrej strony prezentuje się nowa grupa z powiatu ostrołęckiego. Kolarze z Kadzidła zaznaczyli swoją obecność na trasach.

W cyklu wyścigów kolarskich Milko Mazury MTB z dobrej strony prezentuje się nowa grupa z powiatu ostrołęckiego. Kolarze z Kadzidła zaznaczyli swoją obecność na trasach. 

O tym, że kolarstwo w Kadzidle zaczyna dochodzić do głosu mogliśmy przekonać się podczas Mistrzostw Kurpi zorganizowanych z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Ta historia ma swój ciąg dalszy...

Kolarze z Kadzidła, w żółto-zielonych strojach, startują bowiem w zawodach. I spisują się całkiem nieźle: z debiutu w Milko Mazury MTB młodzież przywiozła medale.

Na podium stawali Mikołaj Zera i Olaf Chrostek.

 Ta sama dwójka stanęła na podium w Pieckach.

Później był jeszcze wyścig w Mrągowie, aż w końcu doszło do rywalizacji w Pasymiu: tam miejsca na podium zdobyli Miłosz Serowik, Bartek Sobiech, Gabriel Łaszczych, Olaf Chrostek i Dawid Walendziewski.

Rozwój kolarstwa w regionie

Poczynania kolarzy z Kadzidła można śledzić na Facebooku. Warto dodać, że w ciągu ostatnich miesięcy ta dyscyplina sportu mocno rozwinęła się w naszym regionie: powstał nowy klub w Ostrołęce (RKK Kurpie Ostrołęka), do tego grupa kolarzy w Kadzidle, ścigają się też reprezentanci KK 24h. Widać, że pasjonatów kolarstwa nie brakuje, a to może zwiastować ciekawą przyszłość tej dyscypliny w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim.


fot. Kolarstwo Kadzidło

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:24, 04 sierpnia 2021

Gość

Kolarzom tym młodszym i tym "starszym" dużo powodzenia i żeby noga podawała :)

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.