MIMS: Gimnazjum nr 1 z brązowym medalem w siatkówce!

Siatkówka 05 czerwca 2013 Komentarzy

Siatkarze z Gimnazjum nr 1 w Ostrołęce zdobyli brązowy medal w rozgrywkach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W finałowym turnieju w Gozdowie podopieczni Renisława Dmochowskiego zajęli trzecie miejsce, ustępując tylko ekipom Gimnazjum nr 3 w Kobyłce i Gimnazjum nr 22 w Radomiu.

Gim.nr 1 Ostrołęka-Gim.nr48 Warszawa   2:1 / 25:23 , 24:26 , 15:10 /

Skład: Robert Tyc, Przemysław Bałdyga, Daniel Serowiecki, Paweł Zdrojewski, Kacper Głębocki, Kamil Boros, Kamil Kubeł, Artur Kubeł, Wiktor Ropiak, Bartosz Makowiecki, Bartosz Dąbrowski - trener Renisław Dmochowski.

Siatkarz Gimnazjum nr 1 - Bartosz Dąbrowski - został również nagrodzony jako jeden z najlepszych zawodników całego turnieju.