Mini Mazovia Tour i Mazovia Masters ruszyły z impetem! Kolarze RKK Ostrołęka na trasie

Inne 24 lipca 2024 1 Komentarz

Wczoraj w Mławie odbył się pierwszy etap wyścigu Mini Mazovia Tour i Mazovia Masters, inaugurując tym samym kolarskie święto na Mazowszu. Zawodnicy ścigali się na wymagającej, 32-kilometrowej trasie, która wcześniej gościła peleton 34. Memoriału Andrzeja Trochanowskiego. Jak wypadli kolarze RKK Ostrołęka?

RKK Ostrołęka. Kolarze ścigali się w Mławie

Dla kategorii junior młodszy oraz Amator/Masters przygotowano dwa okrążenia. Wyścig obfitował w emocje, a na szczególne wyróżnienie zasługuje Alex Giers, który popisał się świetnym finiszem z grupy i zdobył 2. miejsce w swojej kategorii.

Pozostali reprezentanci spisali się równie dobrze:

• Bartosz Tomaszewski ukończył rywalizację na 9. miejscu wśród juniorów młodszych.
  • Igor Golon niestety nie ukończył wyścigu z powodu kraksy na pierwszej rundzie.
  • Tomasz Jarkowski zajął 5. miejsce w klasyfikacji open i 2. miejsce w kategorii M1 wśród Amatorów/Masters.