Minisiatkówka: Drużyny Nike Ostrołęka w czołówce na Mazowszu

Siatkówka 24 maja 2021 0 Komentarzy

Czwarte i dziewiąte miejsce w kategorii "trójek" oraz dwunaste w "dwójkach" - to dorobek najmłodszych siatkarek Nike Ostrołęka w finale Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce.

Czwarte i dziewiąte miejsce w kategorii "trójek" oraz dwunaste w "dwójkach" - to dorobek najmłodszych siatkarek Nike Ostrołęka w finale Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce.

W kategorii "dwójek" zespół Nike Ostrołęka (Martyna Pajka i Patrycja Zielonka) zajął 12. miejsce w 24-zespołowej stawce. Drużyna Nike prowadzona była przez trener Joannę Kurpiewską.

W kategorii "trójek" podopieczne trenera Mirosława Górki również spisały się bardzo dobrze. Zespół Nike 4 (Amelia Sokołowska, Zuzanna Siudek i Jagoda Szlązak) w fazie grupowej wygrał 4 z 5 spotkań, co dało awans do finałowej czwórki mistrzostw. W półfinale ostrołęczanki zmierzyły się z zespołem Mińsk Maz./Saska - wyrównane spotkanie zakończyło się wygraną rywalek 21:18. W meczu o trzecie miejsce minimalnie lepsza od Nike okazała się Krótka Mysiadło, co oznaczało, że zawodniczki z Ostrołęki zajęły 4. miejsce. Biorąc pod uwagę, że rywalizację o mistrzostwo województwa zaczynało ponad 100 drużyn, jest to rewelacyjny wynik.

Drużyna Nike 2 (Julia Golan, Natasza Staśkiewicz i Amelia Bednarczyk) w grupie wygrała jedno z pięciu starć i walczyła o 9. miejsce z ekipą Sparty 3 Warszawa. Julia, Natasza i Amelia wygrały to spotkanie 23:21 i dziewiąta lokata na Mazowszu należała do nich.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.