Minisiatkówka. Olimp Ostrołęka walczył w turniejach ligowych

Siatkówka 28 marca 2022 0 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka walczyli w kolejnych turniejach Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. Dwójki, trójki i czwórki mają za sobą wiele udanych spotkań.

W "dwójkach" pierwszy zespół Olimpu Ostrołęka (Andrzej Zalewski i Adam Białobłocki) wygrał wszystkie 5 meczów i awansował z II do I ligi. W I lidze zagra również Olimp IV (Maciej Zalewski, Michał Walendziewski), który odnotował 3 zwycięstwa i 2 porażki.

Olimp II (Piotr Wargacki, Antoni Jankowski) wygrał jedno spotkanie w II lidze i w kolejnych zmaganiach zagra w III lidze. Z kolei rywalizujący w VII lidze Olimp III (Karol Bralski, Olaf Pawłowski i Szymon Bałon) wygrał jeden z pięciu meczów i zagra w lidze ósmej.

"Trójki": tu pierwsza drużyna Olimpu (Piotrek Brzozowski, Jędrek Majkowski, Mikołaj Pawlak) wygrała 4/5 meczów w II lidze i zaliczyła awans do I ligi. Z kolei Olimp II (Franek Sujkowski, Wiktor Wojtkowiak, Mikołaj Zięba, Bartek Grzegorczyk) z podobnym wynikiem awansował z V do IV ligi. Olimp III (Sebastian Woźniak, Oskar Bryska, Stasiek Majewski) utrzymał się w szóstej lidze.

W czwórkach pierwsza drużyna Olimpu utrzymała się w II lidze (Mateusz Lendzioszek, Kuba Karnicki, Artur Rostowski, Bartek Rakowski), a Olimp II utrzymał się w IV lidze (Mikołaj Bochenek, Kacper Zawalich, Grzesiek Kania, Kuba Rejmanowski).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.