Mistrz Europy odebrał gratulacje. "Będzie to dla mnie motywacją"

Inne 28 listopada 2019 1 Komentarz

Młodzieżowy mistrz Europy w trójboju siłowym federacji WPA Jakub Borkowski z UKS Atleta Ostrołęka gościł dziś na sesji rady miasta, gdzie odebrał zasłużone gratulacje za osiągnięty sukces.

Młodzieżowy mistrz Europy w trójboju siłowym federacji WPA Jakub Borkowski z UKS Atleta Ostrołęka gościł dziś na sesji rady miasta, gdzie odebrał zasłużone gratulacje za osiągnięty sukces.

O dobrym występie Jakuba Borkowskiego podczas Mistrzostw Polski w Pabianicach pisaliśmy już w naszym serwisie. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka zdobył złoty medal w kategorii młodzieżowców do 110 kilogramów, natomiast wśród wszystkich zawodników w tej samej kategorii wagowej był czwarty.
 
- Ze swojej strony chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wyróżnienie, za te podziękowania, za docenienie tej pracy. Będzie to na pewno dla mnie motywacją do przyszłych startów, zarówno w trójboju siłowym, jak i w klasycznym podnoszeniu ciężarów - skromnie powiedział świeżo upieczony mistrz. Dużo więcej mówił jego trener Władysław Niedźwiecki, który przybliżył włodarzom miasta pracę klubu UKS Atleta.
 
Sukces Jakuba Borkowskiego został doceniony przez prezydenta Łukasza Kulika i przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego.
 
- To historyczny wynik, jeśli chodzi o sporty siłowe. Ciesze się, że dzięki dużemu zaangażowaniu Władysława Niedźwieckiego sekcja ostrołęckich siłaczy się odbudowała, i ostrołęccy atleci odnoszą tak ogromne sukcesy – powiedział Zarzycki.
 
Jakub Borkowski jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
07:08, 29 listopada 2019

Sumo

SUMO

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.