Mistrzostwa Mazowsza. Młodzi siatkarze UKS Olimp zagrają w finale

Siatkówka 09 maja 2022 0 Komentarzy

Młodzi reprezentanci UKS Olimp Ostrołęka zaprezentują się w finale Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. To był kolejny udany występ młodych siatkarzy. Turnieje półfinałowe odbyły się w Józefosławiu.  

Do najlepszej dwunastki na Mazowszu awansowały dwa zespoły "dwójek" - Andrzej Zalewski i Adam Staniszewski oraz Piotr Wargacki i Antoni Jankowski. W finale zagra też "czwórka" - w drużynie są: Mateusz Lendzioszek, Artur Rostowski, Bartek Rakowski, Jakub Karnicki i Krzysztof Przybyła. W półfinale ta ekipa wygrała dwa z pięciu spotkań i zagra w TOP 8 na Mazowszu.

- Był to bardzo owocny czas dla wszystkich uczestników cyklu turniejów w walce o Mistrzostwo Mazowsza. Mieliśmy okazję rywalizować z siatkarzami z całego województwa. Każdy mecz to kolejna nauka, doświadczenie, umiejętność radzenia sobie ze stresem, obycie boiskowe. Gratulujemy wszystkim chłopcom wytrwałości i woli walki. A za finalistów będziemy trzymać kciuki, którzy 28 i 29 maja będą rywalizować w gronie najlepszych na Mazowszu - poinformował klub UKS Olimp.

Źródło: UKS Olimp Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.