Mistrzostwa Mazowsza U13: Jedno zwycięstwo Jantarek, triumf Pragi

Piłka nożna 06 lutego 2021 0 Komentarzy

KS Jantar Ostrołęka był organizatorem halowych Mistrzostw Mazowsza w piłce nożnej młodziczek do lat 13. Gospodynie mierzyły się z wymagającymi rywalkami.

Jantarki trafiły do grupy B, w której zagrały z MUKS Praga Warszawa (0:3), KS AP Diamonds Academy (0:2) i LUKS Sportowa Czwórka Radom (3:2 po bramkach Zuzanny Kępistej - 2 i Oliwii Kaczmarczyk). Mimo wygrajen z Czwórką, nie udało się wyjść z grupy, a o medale zagrały drużyny spoza Ostrołęki.

Do finału doszły zespoły KS AP Diamonds Academy i MUKS Praga Warszawa, czyli grupowe rywalki Jantaru. Zwyciężyła drużyna Pragi 1:0. Z kolei 3. miejsce wywalczyły zawodniczki Legii Soccer Schools Warszawa, które po rzutach karnych wygrały z UKS SP 11 Ursus Warszawa.

Piłkarki KS Jantar Ostrołęka wystąpiły w składzie: Oliwia Kaczmarczyk, Zuzanna Kępista, Maja Dumała, Helena Borowa, Klaudia Oleszczak, Maja Kozłowska, Weronika Majkowska, Wiktoria Marzewska, Zuzanna Bielska, Zuzanna Rak, Marta Marczak, Julita Wieremiejczyk, Nadia Kaczmarczyk, Maria Faustyna Jastrzębska.

fot. KS Jantar Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.