Mistrzostwa Mazowsza U23. Startowali ciężarowcy UKS Atleta Ostrołęka (zdjęcia)

Inne 23 kwietnia 2021 0 Komentarzy

10 kwietnia 2021 w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat. Swoją formę mieli okazję sprawdzić trzej zawodnicy UKS Atleta Ostrołęka.

10 kwietnia 2021 w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat. Swoją formę mieli okazję sprawdzić trzej zawodnicy UKS Atleta Ostrołęka.

Na pomoście sali sportowej WLKS przy ul. Kazimierzowskiej rywalizowało 39 zawodników i 22 zawodniczki reprezentujące: Mazovię Ciechanów, Ciechan Ciechanów, UOLKA Ostrów Mazowiecka, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Impuls Warszawa, Narew Pułtusk, UKS Atleta Ostrołęka, Start Otwock, LMPKPC Sokołów Podlaski i rzecz jasna WLKS Siedlce-Nowe Iganie.

Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej z UKS Atleta Ostrołęka wystartowali: Wiktor Trzciński, Dominik Kulesza, Marcin Kulesza i Krystian Łuba.

Wiktor Trzciński rywalizował w kategorii wagowej 81 kg i uzyskał w dwuboju 202 kg, co jest bardzo dobrym wynikiem. Poprawił on rwanie o 5 kg, podrzut też o 5 kg, a dwubój o 12 kg. - W kategorii wagowej do 96 kg walczyli bracia Dominik i Marcin Kulesza, którzy uzyskali wyniki poniżej swoich możliwości - informuje klub.

Z kolei Krystian Łuba rywalizował w kategorii wagowej +109 kg i ukończył rywalizację z wynikiem 143 kg.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.