Mistrzostwa Ostrołęki w bowlingu. To oni byli najlepsi [WIDEO, ZDJĘCIA]

Inne 21 grudnia 2021 1 Komentarz

Za nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w bowlingu. To były niezwykle intensywne cztery dni na kręgielni, które pokazały jednak, że bowling w Ostrołęce ma się dobrze: mimo bardzo silnej obsady (zawodnicy z całej Polski), dwóch ostrołęczan zdobyło miejsca na podium.

Rywalizacja w Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki, jakie zorganizował Ostrołęcki Klub Bowlingowy, rozegrała się na dwóch torach kręgielni w Parku Wodnym Aquarium. Po grach, które odbyły się w czwartek, piątek i sobotę, przyszedł czas na finały w dwóch grupach.

W finale grupy B najlepszy okazał się Krystian Firchał z Warszawy z dorobkiem 1459 pkt. Drugi był Łukasz Połatyński z Ostrołęki - 1450 pkt, a trzeci Kamil Seredziński z Suwałk - 1260 pkt.

zdjecie

Finał grupy A przyniósł równie ciekawe rozstrzygnięcia. Wygrał Piotr Prokurat z Siedlec z wynikiem 1569 pkt, drugi był Paweł Staśkiewicz z Ostrołęki - 1392 pkt, a trzeci - Daniel Gluchowski z Siedlec - 1383 pkt.

zdjecie

Ci, którzy chcieliby spróbować swoich sił w bowlingu i być może wystąpić w kolejnych zawodach, powinni kontaktować się z Ostrołęckim Klubem Bowlingowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
18:29, 21 grudnia 2021

Jack

Ile w pasie trzeba mieć by uprawiać bowling?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.