Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Bez kibiców, ale z transmisją

Pływanie 17 grudnia 2020 1 Komentarz

UKS Piątka zaprasza na IX Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu, które odbędą się 20 grudnia br. w Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce.

UKS Piątka zaprasza na IX Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu, które odbędą się 20 grudnia br. w Parku Wodnym Aquarium w Ostrołęce.

Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w Pływaniu to duża impreza sportowa ciesząca się dużym zainteresowaniem. Otwarta formuła zawodów, duży przekrój kategorii wiekowych, a także możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu to niewątpliwie atuty. W związku z wytycznymi z Ministerstwa Zdrowia i GIS dotyczącymi pandemii wirusa COVID-19  zawody odbędą się bez udziału publiczności ale dla kibiców przygotowano niespodziankę - transmisję live. 

Już po raz dziewiąty z rzędu ostrołęcka pływalnia będzie gościła około 300 zawodniczek i zawodników z 31 klubów z Polski. Obecnie może startować 150 osób i dlatego zostanie dokonany podział na Blok A -godz. 10.00 (dziewczęta) oraz Blok B - godz. 12.30 (chłopcy).

Organizatorami zawodów są: UKS Piątka Ostrołęka, Park Wodny Aquarium oraz WOPR-OS Ostrołęka. 

Do zmagań przystąpią zawodnicy z: Warszawy, Nowego Dworu Mazowieckiego, Łomży, Legionowa, Szczytna, Płońska, Poznania, Torunia, Łodzi, Malborka, Gdyni, Płocka, Piaseczna, Nieporętu, Ciechanowa, Siedlec oraz z Ostrowi Mazowieckiej.

Ostrołękę reprezentować będą trzy kluby sportowe: UŚKS, WOPR-OS i UKS Piątka.

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
10:39, 20 grudnia 2020

Zuza

Taka transmisja, że NIC nie działa!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.