Mistrzostwa Polski kick light: Medalowy start Fight Academy Ostrołęka

Sporty walki 23 września 2021 0 Komentarzy

W ostatni weekend reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli w Kartuzach na Mistrzostwach Polski Kick light. Z czwórki reprezentantów ostrołęckiego klubu, aż trojgu z nich udało się wywalczyć medale.

W ostatni weekend reprezentanci Fight Academy Ostrołęka walczyli w Kartuzach na Mistrzostwach Polski Kick light. Z czwórki reprezentantów ostrołęckiego klubu, aż trojgu z nich udało się wywalczyć medale.

  • Świetnie w ringu prezentowała się Ewelina Peczyńska, która w drodze do finału pokonała dwie przeciwniczki. W finale jednak nie poszło jej w walce z zawodniczką z Zielonej Góry. Ewelina została więc wicemistrzynią Polski.
  • Wiktor Dmochowski bardzo dobrze rozpoczął zawody, wygrywając pierwszą walkę już w pierwszej rundzie. W drugiej walce turnieju kat -63kg senior po zaciętej batalii uległ na punkty zawodnikowi ze Sportowego Klubu Politechniki Lubelskiej. Wiktor dopiero pierwszy rok rywalizuje w gronie seniorów.
  • Srebrnym Medalistą Mistrzostw Polski został Tomasz Orzoł, który wdarł się do finału po pokonaniu zawodnika z Łodzi. W finale, po fajnej walce, uległ na punkty zawodnikowi z klubu Gwardia Zielona Góra. Orzoł startował w kat. -74 kg weteranów (+41 lat).
  • Bardzo dobry występ w licznie obsadzonej kat wagowej -74kg junior zanotował Szymon Orzoł, wygrywając dwie pierwsze walki przed czasem. W walce o wejście do finału przegrał z zawodnikiem z Warszawy, tym samym zostając brązowym medalistą Mistrzostw Polski kick light.

Nasi reprezentanci udowodnili, że są już na bardzo wysokim poziomie, mogą rywalizować z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Trochę zabrakło do złota i pełnej satysfakcji Jednak jestem bardzo zadowolony z występu i poziomu jaki reprezentowali na zawodach

- podsumowuje trener Arkadiusz Ludwiczak.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.