zdjecie 2298
zdjecie 2298

Mistrzostwa Polski: Medale dla WOPR-OS Ostrołęka!

Pływanie 10 czerwca 2019 3 Komentarze

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka mają za sobą bardzo udany start na Mistrzostwach Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w dniach 7-9 czerwca w Szczecinie.

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka mają za sobą bardzo udany start na Mistrzostwach Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w dniach 7-9 czerwca w Szczecinie.
 
WOPR-OS Ostrołęka reprezentowali: Maja Furmaniuk, Magda Kowalska (zawodniczka trenująca na co dzień pływanie w UKS Piątka Ostrołęka), Hubert Nakielski, Mateusz Adamowski, Karol Bojarski, Kamil Bojarski i Kacper Mierzejewski. Zawodnicy z Ostrołęki, oprócz zdobyczy medalowych, w swoich startach ustanowili wiele wartościowych rekordów życiowych.
 
W klasyfikacji generalnej mistrzostw obejmującej wszystkie indywidualne starty tytuł mistrzyni Polski w kategorii junior młodszy zdobyła Magda Kowalska, natomiast Hubert Nakielski w kategorii open zdobył tytuł wicemistrza Polski.
 
Bardzo udane starty ostrołęckich zawodników zaowocowały również zajęciem drugiego miejsca w generalnej klasyfikacji drużynowej mężczyzn.
 
W startach indywidualnych reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka prezentowali się następująco :
  • Hubert Nakielski w kategorii Open w swoich startach indywidualnych zdobył w sumie sześć medali (1 złoty, 3 srebrne, 2 brązowe),
  • Mateusz Adamowski w swoich startach w kategorii junior zdobył w sumie trzy medale ( 2 srebrne, 1 brązowy),
  • Kamil Bojarski w kategorii junior młodszy zdobył 2 srebrne medale,
  • Maja Furmaniuk w kategorii młodzik zdobyła brązowy medal na 50 m holowanie manekina,
  • Magda Kowalska w kategorii junior młodszy zdobyła cztery medale (1 złoty, 2 srebrne, 1 brązowy).

W wyścigach sztafetowych w kategorii open zespół WOPR-OS zajmował następujące pozycje: na dystansie 4x50 m z przeszkodami - 3. miejsce (Mierzejewski, Adamowski, Bojarski Karol, Nakielski), na dystansie 4x25 m holowanie manekina - 4. miejsce (Bojarski, Adamowski, Bojarski, Nakielski), na dystansie 4x50 m z pasem ratowniczym - 3. miejsce (Adamowski, Bojarski, Nakielski, Bojarski), na dystansie 4x50 super ratownik mix - 7. miejsce (Bojarski Karol, Furmaniuk Maja, Nakielski Hubert, Magda Kowalska).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
21:32, 10 czerwca 2019

rodzic

Gratulacje dla  całej ekipy !!!!


...
22:09, 10 czerwca 2019

Gość

Gratulacje!!!


...
20:15, 11 czerwca 2019

Mama

Brawa dla całej drużyny. Pìękne wyniki!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.