Mistrzostwa Polski Młodzików: Dwa medale OKLA Ostrołęka!

Lekkoatletyka 24 września 2019 0 Komentarzy

W weekend 21-22 września 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym w Tarnowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików. Wszyscy startujący zawodnicy OKLA Ostrołęka potwierdzili wysoką formę, poprawiając swoje rekordy życiowe. Ponadto wywalczyli dwa medale - w skoku wzwyż i rzucie dyskiem.

W pierwszym dniu rywalizacji Damian Zakrzewski zdobył srebrny medal w konkursie skoku wzwyż, ustanawiając nowy rekord życiowy - 189cm. Jego trenerem jest Andrzej Danelski.

Karolina Grzeszczyk - podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szuster - wywalczyła brązowy medal w rzucie dyskiem - 39.65m (rekord życiowy).

W drugim dniu rywalizacji z nowym rekordem życiowym na mecie biegu na 1000 metrów zameldował się Dominik Kowalczyk. Podopieczny trenera Bartosza Witkowskiego zajął 8. miejsce wynikiem 2:44.18 s.