Mistrzostwa Polski. Srebro Natalii Nalewajk i Olgi Boruch z MKKK Shinkyokushin

Sporty walki 09 listopada 2020 1 Komentarz

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin zdobyli dwa srebrne medale i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas swoich pojedynków w trakcie Mistrzostw Polski U21 i U17 w Zielonce.

Reprezentanci MKKK Shinkyokushin zdobyli dwa srebrne medale i zaprezentowali się z bardzo dobrej strony podczas swoich pojedynków w trakcie Mistrzostw Polski U21 i U17 w Zielonce.

Natalia Nalewajk i Olga Boruch zostały wicemistrzyniami w swoich kategoriach odpowiednio młodzieżowiec U-21 oraz junior U-17. Obydwie zawodniczki stoczyły po trzy walki, a sposób, w jaki wygrały swoje pojedynki pokazuje, że praca wykonywana na treningach daje efekty.

- Najbardziej mogły się podobać ich walki półfinałowe, w których zarówno Natalia jak i Olga zwyciężyły przez ippon, czyli zwycięstwo przed końcem czasu regulaminowego. Warto wspomnieć, że Natalia obroniła tytuł wicemistrzowski z poprzedniego roku - informuje klub MKKK.

Pozostali zawodnicy: Oliwia Sobiech, Alicja Nalewajk. Kasia Lisiewska, Sebastian Jankowski oraz Damian Teodorowski przegrali swoje walki o wejście do strefy medalowej. - Pomimo braku medali ich postawa może cieszyć, a o porażkach zadecydowały jedynie niewielkie różnice w przygotowaniu fizycznym - czytamy w komunikacie klubowym.

Każdy z uczestników wydarzenia zobowiązany był do przestrzegania aktualnych przepisów dotyczących rozgrywania wydarzeń sportowych, aktualnych regulacji dot. pandemii oraz bieżącego regulaminu sanitarnego, dlatego organizatorzy zrezygnowali z udziału publiczności.

Sobotnie zawody pokazały, że podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca wykonują dobrze swoją robotę, a efekty tej pracy najlepiej widać na macie podczas turniejów. Sekundantami zawodników byli sensei Kinga Przybyłek i sensei Marian Zając. W składzie sędziowskim był sensei Artur Prusiński.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
15:26, 09 listopada 2020

Ania

Brawo Olga !!!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.