zdjecie 927
zdjecie 927

Mistrzostwa Polski w cheerleadingu sportowym w Ostrołęce

Inne 16 kwietnia 2019 4 Komentarze

Ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski będzie w majowy weekend walczyło o tytuły Mistrzów Polski w Cheerleadingu Sportowym.

Ponad 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski będzie w majowy weekend walczyło o tytuły Mistrzów Polski w Cheerleadingu Sportowym.

Impreza jest zaplanowana na 4-5 maja 2019. Wstęp wolny. Rywalizacja odbywać się będzie w hali im A. Gołasia w Ostrołęce.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
18:43, 16 kwietnia 2019

Gość

Jak mozna robic mistrzostwa w czyms takim? Czemu robimy na sile sie tacy zachodni i amerykanscy? Stad juz tylko chwilka i bedziemy organizowac mistrzostwa powiatu w grilowaniu


...
19:45, 16 kwietnia 2019

do "Gość"

Jak ja nie lubię takich malkontentów. Zamiast szukać pozytywów, to ciągle coś nie pasuje. Ruch, taniec, muzyka, współdziałanie w grupie i świetna zabawa - jak wszyscy mają być tacy "amerykańscy", to jestem za! A Ty, panie "coach potato", siedź dalej przed TV i szukaj dziury w całym. Jak zorganizują mistrzostwa Polski w narzekaniu - wygrasz!


...
09:27, 17 kwietnia 2019

To

To na pewno "ekspert" taki malkontent. Słabo tańczy A jeszcze kasę trzeba będzie wygrzebac.  


...
13:16, 17 kwietnia 2019

mieszkaniec

co to jest możecie napisac tak żeby wszyscy zrozumieliSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.