MKKK. Ich postawa cieszy serce trenera

Sporty walki 25 marca 2024 0 Komentarzy

W minioną sobotę zawodnicy MKKK udali się  do południowo-wschodniej części Polski, gdzie w miejscowości Mielec odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Wings Cup. Udział w zawodach wzięło 620 zawodników z całej Polski, w tym podopieczni sensei Artura Prusińskiego w składzie Iga Kłos, Małgosia Kozłowska i Gabryś Puławski.

Cała trójka stoczyła bardzo emocjonujące walki. Iga po wygranych pojedynkach eliminacyjnych dotarła do strefy medalowej, gdzie w dogrywce nie jednogłośnie przegrała z późniejszą mistrzynią swojej kategorii. Finalnie stanęła na najniższym stopniu podium.

- Wpływ na to miał fakt, że wszystkie jej pojedynki były bardzo wyczerpujące i zaciekłe - podsumowują trenerzy.

Małgosia uległa tylko w walce finałowej, walcząc z dużą determinacją. Gabryś okazał się bezkonkurencyjny i zdobył złoty medal, wygrywając po drodze z aktualnym reprezentantem Polski na majowe Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Hiszpanii.

Zważywszy na rangę turnieju i ilość startujących, należy pogratulować i docenić postawę podopiecznych sensei Artura, który podsumował turniej krótkim stwierdzeniem: „Postawa całej trójki cieszy serce trenera".

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.