MKKK na Mistrzostwach Mazowsza. Boruch i Sobiech ze srebrem

Sporty walki 04 marca 2021 0 Komentarzy

28 lutego w hali sportowej Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate. Srebrne medale z tej imprezy przywiozły zawodniczki MKKK Olga Boruch i Oliwia Sobiech.

28 lutego w hali sportowej Uniwersytetu Warszawskiego odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate. Srebrne medale z tej imprezy przywiozły zawodniczki MKKK Olga Boruch i Oliwia Sobiech.

W związku z reżimem sanitarnym zdecydowano się na podzielenie zawodów na dwie tury. Pierwsza z nich dotyczyła rywalizacji seniorów, juniorów i juniorów młodszych i rozgrywana była w godzinach porannych, a po jej zakończeniu do swoich walk przystąpili młodzicy.

MKKK z Warszawy wróciło z dwoma wicemistrzostwami zdobytymi przez Olgę Boruch i Oliwię Sobiech, które w swoich walkach całkowicie zdominowały przeciwniczki i dopiero w finałach musiały uznać wyższość zawodniczek, z którymi walczyły.  

- Dziewczyny po raz kolejny pokazały się ze świetnej strony motorycznej, dzięki czemu można zakładać, że przed nimi jeszcze wiele startów z sukcesami nie tylko rangi mistrzostw Mazowsza - relacjonuje klub.

Pozostali zawodnicy MKKK: Alicja Nalewajk, Kasia Lisiewska, Marysia Lisiewska, Maciej Białobrzeski, Lena Wiktorska, Amelia Duch, Kacper Sośnicki, Amelia Popiołek, Aleksander Prusinowski oraz Gabriel Puławski musieli uznać wyższość przeciwników w walkach o wejście do strefy medalowej. Warto zaznaczyć, że większość z nich debiutowała na turnieju rangi mistrzostw Mazowsza.

Opiekunami grupy byli sensei Artur Prusiński, Marian Zając i Kinga Przybyłek oraz senpai Nikol Prusiński. W składzie sędziowskim znaleźli się sensei Wojciech Domański i senpai Klaudia Kymona. 

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.