MKKK Shinkyokoushin z medalami Mistrzostw Polski

Sporty walki 26 października 2016 Komentarzy

W ubiegły weekend w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski karate z udziałem ponad 200 zawodników z 70 ośrodków organizacji zrzeszonych w PZK (WKO, IKO, KWF). MKKK Shinkyokoushin reprezentowali juniorzy w kata i kumite.

W kumite juniorów trzecie miejsce w kategorii -60 kg zajęła Weronika Czajka, z kolei w kategorii +75 kg trzecią lokatę zajął Krzysztof Arciechowski. Na piątym miejscu w kata uplasowała się Natalia Nalewajk, a w kategorii kumite w ósemce najlepszych zawodników znaleźli się: Krzysztof Modzelewski, Natalia Nalewajk i Kinga Kot.

Opiekunami drużyny byli sensei Artur Prusiński i sensei Marian Zając. Od września klub MKKK zdobył już dwadzieścia medali w trzech zawodach rangi krajowej.