zdjecie 7405
zdjecie 7405

Młodzi Kurpikowcy stają na podium (zdjęcia)

Piłka nożna 24 stycznia 2018 2 Komentarze

Piłkarze Kurpika Kadzidło z rocznika 2009 i młodsi mają za sobą kolejne turniejowe zmagania. 2018 rok rozpoczęli oni od rywalizacji w Rzekuniu, Kadzidle i Zarębach Kościelnych. We wszystkich przypadkach udało im się stanąć na podium.

Piłkarze Kurpika Kadzidło z rocznika 2009 i młodsi mają za sobą kolejne turniejowe zmagania. 2018 rok rozpoczęli oni od rywalizacji w Rzekuniu, Kadzidle i Zarębach Kościelnych. We wszystkich przypadkach udało im się stanąć na podium.

Rzekuń

7 stycznia drużyna Kurpika Kadzidło wzięła udział w turnieju rozgrywanym w Rzekuniu. W fazie grupowej chłopcy z Kadzidła uzyskali następujące wyniki: Kurpik Kadzidło – Korona Ostrołęka 1:0, Kurpik Kadzidło – UKS Narew Ostrołęka – 2:0, Kurpik Kadzidło- FUKS  Brix Pułtusk- 0:0, Kurpik Kadzidło – Rzekunianka Rzekuń  Zieloni- 5:0, Kurpik Kadzidło- Rzekunianka Rzekuń Niebiescy: 3:1.

- Zawodnicy na boisku prezentowali się bardzo dobrze. Bardzo kreatywna gra w ataku z wysoką skutecznością finalizacji akcji  wraz z dobrze uporządkowaną obroną pozwoliła zajęć pierwsze miejsce w fazie grupowej - relacjonuje trener Emil Łukaszewski.
W półfinale Kurpik trafił na zespół FUKS Brix Pułtusk (dziewczęta z rocznika 2007) i przy sporym pechu przegrał 0:1.  W meczu o trzecie miejsce Kurpik Kadzidło dosyć pewnie wygrywa z Koroną Ostrołęka 2:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Wiktor Wasilewski, zaś najlepszym zawodnikiem drużyny - Ksawery Pabich.

- Bardzo dziękujemy Radkowi Wierzbowskiemu oraz Rafałowi Załęskiemu za zaproszenie oraz za bardzo dobrą organizację turnieju - dodaje trener Łukaszewski.

Kadzidło

14 stycznia odbył się mocno obsadzony turniej w Kadzidle. Nad chłopcami opiekę sprawowali Janusz Wasilewski oraz Krzysztof Tłomacki wraz z Łukaszem Kaczyńskim. Młodzi Kurpikowcy z drużyny żółtej dość pewnie awansowali do półfinału remisując 0:0 z drużyną Kurpika Zieloną oraz z SKS Szcztyno 1:1. Chłopcy wygrali również z GKS Szczytno 3:0 oraz Polonią II Lidzbark Warmiński 2:0.  Na pochwałę zasługuje również drużyna Kurpik Kadzidło Zieloni - jest to drużyna złożona praktycznie w całości z zawodników z rocznika 2010. Chłopcy w fazie grupowej odnieśli cztery bezbramkowe remisy, zaś w fazie pucharowej chłopcom udało się wygrać z Football Academy Szczytno oraz z GKS Szczytno - ostatecznie chłopcy zajęli siódme miejsce. W półfinale chłopcy z drużyny Kurpik Zieloni ulegli Koronie Ostrołęka. W meczu o trzecie miejsce zagrali z Polonią II Lidzbark Warmiński i zwyciężyli dosyć pewnie 4:0 Ponadto po raz kolejny nagrodą indywidualną został uhonorowany Ksawery Pabich, który tym razem został uznany za najlepszego zawodnika całego turnieju.

- Bardzo dziękujemy organizatorom, czyli wójtowi gminy Kadzidło Dariuszowi Łukaszewskiemu oraz prezesowi Kurpika Mirosławowi Lesińskiemu - podkreśla trener Łukaszewski.

Zaręby Kościelne

20 stycznia dwie drużyny Kurpika wybrały  się na turniej do Zarąb Kościelnych.

- Od początku chłopcy są bardzo skuteczni , co powoduje że bardzo wysoko wygrywają swoje mecze, przez cały turniej tracąc bramki tylko w bratobójczym pojedynku zakończonym remisem 1:1 . Turniej zakończył się pewnym zwycięstwem naszej drużyny - relacjonuje szkoleniowiec Kurpika. Ponadto Marcel Lenkiewicz (rocznik 2010) został najbardziej skutecznym zawodnikiem turnieju.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
14:20, 24 stycznia 2018

młody kurpik

Dziękujemy Panie Emilu.


...
21:44, 25 stycznia 2018

Paranoja

Na jakiś ogórkowych turniejach zajmuje 3 miejsce i się podnieca. Jeszcze nie dawno chuligan z pseudo żylety Kadidlańskiej a teraz wielki trener i nie doszły sędzia.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.