Młodzi medaliści z wizytą w ratuszu (zdjęcia)

Siatkówka 17 maja 2018 3 Komentarze

Brązowi medaliści Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce odwiedzili dziś ostrołęckich samorządowców. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 odebrali zasłużone gratulacje od prezydenta i przewodniczącego rady miasta.Młodzi siatkarze zostali przywitani przez przewodniczącego rady miasta Jerzego Grabowskiego. Wyraził on uznanie dla ich sukcesów i podkreślił, że aktywność fizyczna jest niezwykle ważna, bo odciąga młodzież od wszechobecnej elektroniki. Złożył też siatkarzom wyjątkowe życzenia. - Oby dla Was zawsze najważniejsza była biało-czerwona i orzeł w koronie. Siatkówka to wyjątkowy sport w Ostrołęce za sprawą śp. Arkadiusza Gołasia. Życzę Wam, byście byli jego następcami - mówił.

Po jakimś czasie do rozmowy dołączył prezydent Janusz Kotowski. Pogratulował on siatkarzom i trener Edycie Oleśkiewicz wielkiego sukcesu. Mówił także, o wartościach, jakimi kierować powinniśmy się nie tylko w sporcie, ale i w życiu. Następnie przedstawiciele samorządu wręczyli siatkarzom nagrody i okolicznościowe dyplomy.

Siatkarze ze Szkoły Podstawowej nr 5 zdobyli brązowy medal Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej. Turniej finałowy odbył się w Międzyborowie. Reprezentacja SP 5 w Ostrołęce zagrała w składzie: Maciej Kułas - kapitan, Jakub Mróz, Kacper Rawa, Filip Pietrzyk, Piotr Świder, Kacper Denkiewicz, Jakub Bywald, Antoni Dudkowski, Hubert Pawełek, Bartosz Ziemiński. W spotkaniu z władzami miasta wzięli udział również trener Edyta Oleśkiewicz oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 Renisław Dmochowski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:27, 17 maja 2018

ccc

Brawo i gratulacje.

ocena: -         zgłoś
...
14:35, 17 maja 2018

Rys

Świetna robota panowie.

ocena: -         zgłoś
...
18:30, 18 maja 2018

MMM

Oby tak dalej. Super

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.