Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z wizytą w klubie PKO Ekstraklasy

Piłka nożna 08 kwietnia 2022 2 Komentarze

To była wielka niespodzianka dla zawodników Korony Ostrołęka. W drodze na turniej do Nowego Sącza zajechali oni do Niecieczy, gdzie mieli okazję wizytować stadion Bruk-Betu Termalliki - klubu PKO Ekstraklasy. Spotkali się też z piłkarzami.

fot. Korona Ostrołęka

- W drodze na turniej eliminacyjny w Nowym Sączu młodzi piłkarze roczników 2012/2013 zwiedzili stadion i podpatrywali drużynę Bruk-Bet Termalika Nieczecza! Super profesjonalne przyjęcie przez sztab i zawodników z którymi po treningu pstryknęliśmy kilka fotek na pamiątkę! Mamy nadzieje, że osiągnęliśmy cel tą niespodzianką i nasi wychowankowie uwierzyli, że małe miejscowości mogą być wielkimi piłkarskimi przedsięwzięciami! - relacjonuje ostrołęcki klub w mediach społecznościowych.

To bardzo wartościowa niespodzianka dla młodych piłkarzy. Bruk-Bet Termallica Nieciecza zajmuje obecnie 17. miejsce w PKO Ekstraklasie z dorobkiem 24 punktów w 27 meczach. Trenerem "Słoni" jest Radoslav Latal.

Źródło: Korona Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
22:51, 08 kwietnia 2022

Rodzic

Dziękujemy trener dziękujemy zarząd nas tez zaskoczyliście! Cieszą działania cieszą wyjazdy nie cieszy brak trenerow! Do boju chłopcy!

ocena: -         zgłoś
...
00:33, 09 kwietnia 2022

.

Mały Michałek trener nie udacznik

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.