Młodzi siatkarze walczyli w Mistrzostwach Mazowsza

Siatkówka 26 maja 2021 0 Komentarzy

Najmłodsi siatkarze UKS Olimp Ostrołęka mają za sobą zmagania w rozgrywkach finałowych Mistrzostw Mazowsza w minisiatkówce. "Dwójka" zajęła 10. miejsce w województwie, "czwórka" była 12.

W sobotę 22 maja najmłodsi siatkarze UKS Olimp Ostrołeka wzięli udział w turnieju finałowym Mistrzostw Mazowsza "Kinder Joy of Moving" w minisiatkówce w kategorii "dwójek" rozgrywanym w Warszawie. Ostrołęcki zespół "dwójek" (Jędrek Majkowski i Mikołaj Pawlak) zajął 10. miejsce.

Dzień później zespół "czwórek" Olimpu: Aleks Białobrzewski, Piotr Mielnicki, Franek Pakieła, Kacper Wiszowaty i Patryk Świder zajął 12. miejsce w finałach Mistrzostw Mazowsza. Był to dla nich ostatni - i przy tym udany - występ w minisiatkówce.