Młodzicy startowali w Olecku. Cztery medale OKLA Elektro-Energetyka

Lekkoatletyka 13 września 2021 0 Komentarzy

W sobotę 11 września w Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w Olecku reprezentanci OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka wywalczyli cztery medale oraz 16,5 punktu do klasyfikacji współzawodnictwa dzieci i młodzieży.

Złoty medal w skoku wzwyż z wynikiem 158 cm zdobyła podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego - Aleksandra Dobkowska. Na najwyższym stopniu podium stanął też Miłosz Dembiński - w konkurencji rzutu dyskiem 1kg, z wynikiem 46,26 m, co jest jego rekordem życiowym. Miłosz to podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów. Ten sam zawodnik był drugi w konkursie pchnięcia kulą 5kg z rezultatem 12,08m. Brązowy medal zdobyła Oliwia Napiórkowska - zawodniczka z rocznika 2006, również podopieczna trenerów Katarzyny i Konrada Szuterów, w skoku w dal osiągnęła wynik 4,99m (rekord życiowy).