Młodzicy UKS Olimp Ostrołęka zrobili, co trzeba! Utrzymanie i awans

Siatkówka 17 grudnia 2023 0 Komentarzy

Młodzicy UKS Olimp Ostrołęka mogą zameldować swoim trenerom wykonanie zadania. Pierwsza drużyna utrzymała się w I lidze, druga - awansowała do IV ligi.

fot. UKS Olimp Ostrołęka

Pierwszy zespoł młodzików UKS Olimp Ostrołęka utrzymał się w I lidze. Bilans turnieju w Kobyłce to dwa zwycięstwa, trzy porażki i czwarta lokata gwarantująca pozostanie w mazowieckiej elicie.

- To dla nas ważny rezultat, po ostatnim awansie do I ligi, tym razem w niej zostajemy i wciąż gramy z najlepszymi zespołami na Mazowszu. Wynik cieszy, popełniamy coraz mniej błędów na siatce, jesteśmy skuteczniejsi w zagrywce choć w tym elemencie należy poprawić regularność - podsumowuje trener Edyta Zyśk, cytowana przez klubową stronę.

Olimp zagrał w składzie: Mateusz Lendzioszek (kapitan), Bratosz Rakowski, Mikołaj Bochenek, Artur Rostowski, Krzysztof Przybyła, Jakub Rejmanowski, Mateusz Rejmanowski, Jakub Karnicki, Denys Sabadosh, Adam Staniszewski, Andrzej Zalewski, Antoni Jankowski.

Druga ekipa Olimpu, prowadzona przez trenera Renisława Dmochowskiego, awansowała do IV ligi, wygrywając dwa ważne spotkania na turnieju w Międzyborowie.

Olimp II zagrał w składzie: Wiktor Budny, Sebastian Woźniak, Jędrzej Majkowski, Bartosz Laskowski, Mikołaj Pawlak, Aleksander Krajza, Mikołaj Zięba, Kacper Kurzych, Franciszek Sujkowski, Piotr Brzozowski, Paweł Żbikowski.

Nic dodać, nic ująć - pełen sukces. Oby tak dalej!

Źródło: UKS Olimp Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.