Młodziczki Nike na turnieju ligowym w Radomiu

Siatkówka 24 stycznia 2022 3 Komentarze

Młodziczki Nike Ostrołęka zagrały w turnieju ligowym w Radomiu. Zawodniczki prowadzone przez trener Urszulę Kosek wygrały jeden z czterech rozegranych tam meczów.

W III-ligowym turnieju drużyna Nike wygrała 2:1 z Esperanto Warszawa oraz poniosła porażki z Radomką Radom 0:2, Plasem Warszawa 1:2 i Spartą Grodzisk Mazowiecki 0:2.

Jak relacjonuje trener Urszula Kosek na klubowej stronie, "dziewczyny nie poddają się, nasz zespół zaczyna śmiało patrzeć w kolejny sezon. Przed nami turnieje towarzyskie, praca na treningach, gry kontrolne, sparingi i budowanie zespołu".

Skład Nike: Julia Śledziewska -kpt., Karolina Ochenkowska, Martyna Żebrowska, Ola Stojke, Maja Kowalska, Oliwia Prosińska, Marcelina Madej, Róża Szczepanek, Magdalena Sutnik, Oliwia Kolwicz.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
20:45, 25 stycznia 2022

Była młodziczka

Zacznę od dzisiejszych cytatów z fb:
"Wiadomo, że mecz jest zupełnie inny niż trening. To doświadczenie zdobywane na meczach jest bezcenne, zwłaszcza cieszę się, że z tak trudnym rywalem udało mi się zagrać. Jestem zadowolony" – skomentował podopieczny Andrei Anastasiego.

"Każdy wygrany mecz, set to zebranie cennego doświadczenia oraz pewności siebie" - trener młodzieczek Nike Urszula Kosek

A zespół młodych młodziczek Nike nie pojechał na ostatni turniej i oddał  walkowerem 3 mecze. Przeciwniczki stawiły się w komplecie. W zespole nie było kwarantanny, izolacji, kontuzji itp. Szkoda...

ocena: -         zgłoś
...
08:44, 26 stycznia 2022

Była kwarantanna w Nike I

Młodziczki LKS Wrzos Międzyborów kończą rozgrywki ligowe. 22 stycznia w hali w Międzyborowie odbył się czwarty i zarazem ostatni turniej młodziczek. Do rozgrywek siódmej ligi zgłosiły się Iskra Warszawa oraz UKS Lesznowola.
Drużyna z Ostrołęki nie dotarła w związku z licznymi kwarantannami w zespole.
Wrzos–Iskra 1:2 (25:15, 16:25, 12:15)
Iskra–Lesznowola 2:1 (25:21, 23:25, 16:14)
Wrzos–Lesznowola 0:2 (19:25, 9:25)

ocena: -         zgłoś
...
09:30, 26 stycznia 2022

do mundrali

Zabierasz głos w temacie o którym nie masz zielonego pojęcia.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.